Учні можуть надолужити пропущений матеріал з української мови завдяки новій програмі
Джерело:
ОсвіторіяОприлюднили скорочену програму з української мови для дітей, які пропустили тривалі періоди навчання. Завдяки їй такі школярі можуть легше долати прогалини у знаннях.
Пропозиції щодо модифікації програм охоплюють модельні навчальні програми для 5 – 11 класів. Їх при цьому можуть адаптовувати вчителі з урахуванням потреб та інтересів учнів.
Дивіться також "Оптіма" пропонує стипендії на навчання: як долучитися до унікальної пропозиції
Учні можуть надолужити пропущений матеріал з української мови
Оновлені програми вже почали з'являтися на платформах інститутів післядипломної педагогічної освіти.
Для учнів, які мають освітні втрати з української мови і літератури, історії України, школа може організувати додаткове навчання за модифікованими програмами. Також ці рекомендації можна використати під час організації таборів, недільних шкіл тощо.
Ваша дитина отримала недостатній рівень знань у цьому році? Це легко виправити з “Оптіма”. Провідна дистанційна школа України пропонує унікальну благодійну програму для учнів 1 – 11 класів. Все, що потрібно – заповнити заявку та отримати безплатний доступ до освітніх матеріалів з 2 будь-яких предметів на 3 місяці. Подаруйте своїй дитині шанс здобути якісну освіту вже сьогодні!Ці програми дають змогу досягати результатів навчання завдяки скороченню змісту, а не часу на опанування: учитель має обрати оптимальний темп навчання, за якого всі учні будуть залученими в освітній процес,
– зазначено в листі МОН.
Рекомендації розробила робоча група, створена Українським інститутом розвитку освіти.
Дивіться також Учні-біженці повертаються додому: МОН надало рекомендації щодо зарахування у школи
МОН надало рекомендації щодо зарахування у школи учнів-біженців
- Міносвіти рекомендує закладам освіти застосовувати індивідуальний підхід до кожного учня та учениці, які раніше виїхали з України через війну і зараз повертаються до рідної школи. При цьому радить діяти в інтересах дитини з дотриманням її права на продовження здобуття освіти.
- Відповідні рекомендації школам МОН надає відповідно до розроблених і погоджених "Методичних рекомендацій щодо окремих питань здобуття освіти в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні», розповіли 24 Каналу у Міносвіти України.
- Документ містить рекомендації щодо процедури зарахування дітей, які через повномасштабну війну змінили місце проживання і здобували освіту в школах за кордоном, до шкіл України після повернення на Батьківщину. А також умови переведення таких учнів до наступного класу.