Укр Рус
8 березня, 15:32
2

Підліток із синдромом перевертня потрапив до Книги рекордів Гіннеса: як він виглядає

Основні тези
  • Підліток з Індії, Лаліт Патідар, встановив світовий рекорд. Він увійшов до Книги рекордів Гіннеса як володар найволохатішого серед чоловіків обличчя через рідкісне захворювання гіпертрихоз.
  • Лаліт має 201,72 волосини на квадратний сантиметр, що становить 95% його обличчя, але він не переймається своїм виглядом і приймає себе таким, який він є.
Хлопець із синдромом перевертня встановив світовий рекорд Хлопець із синдромом перевертня встановив світовий рекорд

Підліток з Індії, на ім'я Лаліт Патідар потрапив до Книги рекордів Гіннеса як володар найволохатішого серед чоловіків обличчя. Рекордсмен має особливе захворювання, яке проявляється у надмірному рості волосся.

Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на Книгу рекордів Гіннеса.

Дивіться також Чоловік сфотографувався з акулою, яка прикидалася мертвою: що було далі

Що відомо про хворобу хлопця

Лаліт Патідар має надзвичайно рідкісне захворювання – гіпертрихоз. Вона проявляється у надмірному рості волосся і трапляється у чоловіків набагато рідше, ніж у жінок. Але хлопцю все ж "пощастило". Він має 201,72 волосини на квадратний сантиметр.

Вражає! У відсотковому вимірі волосся покриває 95% його обличчя.

Такий випадок, стверджують фахівці Книги рекордів Гіннеса, трапляється раз на мільярд.

Як виглядає рекордсмен: дивіться відео

Чи страждає хлопець

Попри незвичний вигляд, Лаліт стверджує, що не переймається своїм зовнішнім виглядом і повністю приймає себе. Хоча до того йому довелося пройти через багато випробувань: однокласники не одразу сприйняли його. Але згодом люди зрозуміли, що за волохатим обличчям ховається абсолютно звичайна людина.

Це тільки зовні я маю інший вигляд, але всередині я не відрізняюся,
– зазначив хлопець.

Лаліт додав, що він не хоче голити обличчя або якось змінювати свій зовнішній вигляд. 

Що таке синдром перевертня 

Гіпертрихоз – захворювання, яке проявляється в надмірному рості волосся, не властивому певній ділянці шкіри та не відповідному віку чи статі. Не завжди це захворювання може проявлятися на обличчі, часом це зовсім інші ділянки шкіри, наприклад, груди у жінок.