Готовність війська, тривалість боїв і мобілізація: у Міноборони назвали 5 речей, які треба знати
Джерело:
фейсбук Ганни МалярПопри те, що війна програшна для Росії, вона займе певний час. Тому в Міноборони розповіли назвали 5 речей про боротьбу з окупантами, які має знати кожен українець.
У списку можна знайти не лише відповіді на найпоширеніші запитання українців, а й важливі поради. Допис із цією важливою інформацією оприлюднила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.
Зауважте Росія напала на Україну: хронологія основних подій 4 тижня війни
Наша війна тісно переплетена з історією
Важливо, що посадовиця не лише акцентувала на потребах і викликах сьогодення. Вона також згадала про речі, які сотні років декларували найхоробріші провідники національно-визвольної боротьби українського народу.
Чому Росія приречена на програш
Скільки б часу не тривала ця війна, Україна в будь-якому випадку переможе. Маляр це пояснила, що дії Кремля цілком ірраціональні та суперечать здоровому глузду. Адже окупантів відправили воювати проти держави та армії, які вже 8 років ефективно стримували їхнє просування вглиб території України.
Воїнів України добре підготували
Обороноздатність нашої країни вже тривалий час зростає. Тому ЗСУ та інші захисники Держави були готові до вторгнення настільки, наскільки це було можливо.
Це й слугувало причиною тому, що російська орда не змогла миттєво досягти своїх цілей. Збройні Сили не лише зупинили наступальну активність ворога, а й почали давати гідну відсіч.
Історичний шанс вбити імперіалізм "сусіда"
Заступниця міністра оборони акцентувала, що зараз триває не звичайна війна. Події сьогодення – лише історична місія нашого народу. Ми повинні перемогти одвічного ворога, який вбивав українців століттями.
Вона додала, що зараз не лише військо, а й все суспільство на піку нашої сили та єдності. Тому маємо реальний шанс раз і назавжди поставити крапку на імперських амбіціях Росії.
Чому необхідна мобілізація
Відповідно до законодавства, чисельність Збройних сил становить 261 тисячу людей. Із яких військовими 215 тисяч. Попри великі цифри слід пам'ятати, наскільки важку роботу всі вони зараз роблять. Наші воїни захищають 1 800 кілометрів фронту й боряться за свободу 42 мільйонів людей.
У воєнний час до цих 215 тисяч додаються мобілізовані особи. Згадайте ці цифри коли будете писати пости і коментарі з питанням, чому вас мобілізовують, якщо ви не тримали ніколи зброю у руках,
– зауважила Маляр.
Наразі мобілізовані змушені освоїти військово-облікові спеціальності у вкрай малі строки – від 5 до 15 днів. Проте кожен із них робить вкрай великий внесок у відстоювання Держави.
До теми Українська економіка вижила, вже адаптувалася й почала відновлення, – Гончарук
Скільки буде іти війна
Попри те, що військові експерти вкрай позитивно оцінюють перспективи, війна триватиме певний час. Представниця Міноборони це пояснила дуже просто: чим масштабніша ціль, тим більше зусиль і часу піде на її досягнення. Тому навіть, якщо ви не на передовій, варто також правильно налаштуватися на шлях до перемоги.
Припиніть хвилюватись і нервувати, почніть нормально спати й за можливості займайтесь фізичними вправами. Бо для досягнення перемоги вам потрібні сили,
– закликала заступниця міністра.
Також вона порадила ще одну дуже важливу для правильного настрою річ – скласти список речей, які ви повинні зробити в першу чергу після перемоги.
Звернення Ганни Маляр до українців щодо цих 5 речей: дивіться відео
До теми – Як боротися психологічною втомою під час війни: дивіться відео