Канали Медведчука продовжують працювати і Навального вдруге судили – відео тижня

7 лютого 2021, 19:30
Читать новость на русском

Проросійські канали ZIK, "112 Україна" і NewsOne заблокували в Україні. Попри це, вони продовжують роботу і транслюють свої ефіри в інтернеті. У Москві 5 лютого знову судили Олексія Навального. Зі слідчого ізолятору вже засудженого на 3,5 роки опозиціонера привезли для розгляду справи про образу ветерана.

Читайте про найцікавіші та найпопулярніші відео тижня на каналі.

Зверніть увагу Ласкаво просимо до 1937 року: як економічні проблеми Росії вилились у політичні репресії

Канали Медведчука заблокували

Заблоковані канали ZIK, "112 Україна" і NewsOne не транслюють на телебаченні вже декілька днів. Світ відреагував на такий радикальний крок України по-різному: США, Британія та Канада підтримали, а Росія, звичайно, висловила співчуття "жертвам несвободи слова". Найгірше введення санкцій сприйняли нардепи від ОПЗЖ та сам Вадим Рабінович.

Що відбувається з Медведчуківськими каналами: дивіться відео

У Москві вдруге судили Навального

Російського опозиційного лідера Олексія Навального 5 лютого знову судили у Москві. Його звинувачують у наклепі на ветерана. Політик просив дозволити знімання ЗМІ судового засідання. На це суддя відповіла, що у залі повно журналістів. Проте, зауважив підсудний, у жодного з представників медіа камери не було.

В чому звинувачують Навального: дивіться відео 24 каналу

Філософія маскового режиму

Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує носити маски. Місцеві лікарі наполягають, лідери урядів і глави держав закликають їх одягати. До того ж іноді роблять це досить несподівано.

Зокрема прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо наголосив, що носіння маски захищає інших більше, ніж вас самих..

Скандали, пов'язані з відсутністю маски: дивіться відео

Пасивний дохід у 2021 році

Експерти рекомендують вкладати гроші у 2021 році відразу в кілька не пов'язаних один з одним фінансових інструментів. Наприклад, можна інвестувати в акції компаній з різних секторів, наприклад IT, медицина, автовиробники, головне вибрати найбільш стабільні компанії, з високим потенціалом зростання.

Як можна пасивно заробити у 2021 році: дивіться відео

Скільки коштує житло у Польщі та в Україні

Метр квадратний житла у Варшаві коштує в середньому 2 тисячі євро – це приблизно 75 тисяч гривень. Водночас у Києві – у 2,5 раза дешевше. Українець заплатить лише 32 тисячі гривень.

За офіційними даними, середній заробіток поляка є трохи меншим ніж 5,5 тисяч злотих на місяць – це 41 тисяча гривень. Водночас українець в середньому заробляє майже 12 тисяч гривень.

Кому легше придбати житло – поляку чи українцю: дивіться відео