Без КНДР Росії було б важко, – Юсов розкрив мотиви Кім Чен Ина в допомозі Путіну

7 грудня 2024, 17:30
Читать новость на русском

Північна Корея за допомогу Росії зброєю та живою силою отримує від країни-агресорки певні преференції. Насамперед мовиться про доступ до технологій, продовольство та бойовий досвід у війні.

Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на слова представника ГУР МО Андрія Юсова в інтерв'ю для Центру протидії дезінформації

До теми У ГУР розкрили, скільки нафтових об'єктів Росії, які використовує армія, пошкоджені

Яка вигода КНДР від допомоги Росії у війні

Юсов наголосив, що Північна Корея постачає до Росії велику кількість боєкомплектів, артснарядів, техніки та артсистем. І всі свої зобов'язання Пхеньян виконує.

Воно стріляє, вибухає, і це справді проблема для українських Сил безпеки і оборони. Без північнокорейської підтримки російській армії було б значно важче продовжувати наступальні дії та підтримувати той темп вогневого тиску та роботи артилерії,
– пояснив представник ГУР.

Стосовно допомоги КНДР у живій силі Андрій Юсов зазначив, що 11 тисяч північнокорейських солдатів у Курській області вже зафіксували. 

За словами представника української розвідки, допомога у солдатах дуже стурбувала Південну Корею, адже армія КНДР не мала бойового досвіду протягом тривалого часу, але це може змінитися через її участь у війні проти України.

"Зрештою, звичайно, є питання, оскільки Північна Корея знаходиться під санкційною політикою, жорсткою. Стабільне для них є питання доступу до технологій. Особливо до технологій, які пов'язані з ракетним та ядерним озброєнням. Всього цього північнокорейський диктатор не мав", – зауважив Юсов. 

Окрім того, він зазначив, що, з огляду на вкрай складну економічну ситуацію у Північній Кореї, будь-які продукти, зокрема продовольство, також становлять інтерес для цього режиму, цієї держави в межах допомоги Москві. 

Юсов зауважив, що Путін та Кім Чен Ин співпрацюють не на основі цінностей, питань міжнародного правового порядку чи інших речей. А є набір практичних речей, де диктатори, в межах цієї вісі зла, між собою можуть знайти спільну мову.