"Я псих, не чіпайте мене": навіщо Путін провів ядерні випробування

28 жовтня 2023, 12:31
Читать новость на русском

Світу ще не раз доведеться пройти через ядерний шантаж Росії, одним з елементів якого будуть ядерні підготовки. Адже ніякого іншого інструменту залякування світу в російського президента Владіміра Путіна просто не існує.

Про це 24 Каналу сказав російський опозиційний політик Геннадій Гудков. Зазначимо, що нещодавно в Росії провели тренування із завданням масованого ядерного удару буцімто "у відповідь".

Зверніть увагу Класичний шантаж не працює: про що свідчать ядерні тренування Росії

"Це елементи шантажу всього світу. Погроза глобальною ядерною війною. Мовляв, я (Владімір Путін - 24 Канал) псих, не чіпайте мене. Ось це божевілля постійно демонструють Путін і його воєнні злочинці. Рівень деградації та божевілля збільшується. Втім, росіяни не самогубці", – мовив Гудков.

Які інструменти ядерного шантажу використовує Путін: дивіться відео

Як далеко може зайти ядерний шантаж Росії

Майбутнє точно не може знати ніхто, тому припустити можна будь-що, крім того, що Путін та решта воєнних злочинців добровільно погодяться лягти в могилу. Вони не хочуть глобальної катастрофи й не хочуть померти, тож балансуватимуть на межі злочину.

Росіяни роблять послідовний ядерний шантаж. Спочатку тактичну ядерну зброю перетягнули в Білорусь, потім сказали, що не дотримуватимуться ядерних угод, а тоді заявили про вихід з ключового договору щодо обмеження ядерних випробувань.

Цьому договору передувало те, що божевільні люди зірвали на новій землі 58-мегатонну ядерну бомбу. Сейсмічна хвиля тричі обійшла планету. Це була жахлива катастрофа, зокрема екологічна, й після цього людство прийняло рішення зупинити це божевілля – знищення власної планети,
– зазначив російський опозиційний політик.

Договір про заборону випробувань ядерної зброї в атмосфері, космічному просторі й під водою був підписаний 5 серпня 1963 року в Москві. У 1996 році його розширили до безумовних рамок Договором про всеосяжну заборону ядерних випробувань, який, однак, не підписали або не ратифікували деякі ядерні держави та інші країни.

Головна мета договору – це запровадження заборони на всі ядерні випробування – наземні, підземні, в атмосфері та під водою.

ДВЗЯВ підписали 187 країн і ратифікували 178. Сполучені Штати підписали, але не ратифікували договір. При цьому вони дотримуються мораторію на випробувальні вибухи ядерної зброї з 1992 року.

На думку Гудкова, Путін не застосує ядерну зброю, але буде лякати світ усіма можливими методами. Наприклад, виходом з договору чи ядерними тренуваннями.

"Звісно, це ядерний шантаж. Вони зійшли з розуму", – додав російський опозиційний політик.

Більше про ядерні випробування Росії

  • 25 жовтня Владіміру Путіну відзвітували про тренування із завдання масового ядерного удару. За сценарієм це відбувалося нібито "у відповідь" на ядерний удар, завданий противником. Під час тренувань відбулися пуски балістичних і крилатих ракет.
  • У ГУР МО зауважили, що вистава відпрацювання "масованого ядерного удару" спрямована на внутрішнього користувача та Захід. Втім, така акція не підвищує ставки, адже нічого нового Росія не показала.
  • Росіяни випробовували міжконтинентальні балістичні ракети, якими окупанти погрожують США, а не Україні. Ймовірно, цей шантаж може бути продовжений відновленням ядерних випробувань.