Після розгрому на Харківщині росія не планує здаватися: що на це вказує

17 вересня 2022, 18:11
Читать новость на русском

Попри блискавичний наступ Збройних Сил України на Харківщині, який став болючим ударом для усієї росії, окупанти не збираються здаватися.

Про це 24 каналу військовий експерт Петро Черник. Він зауважив, що у зв'язку з цією фазою війни проблеми росії суттєво зростають у всіх аспектах – від занепаду економіки до проблем власне у війську.

Зверніть увагу Сидять без технологій і роботи: як вихід 1000 компаній з росії вдарив по життю росіян

І саме це, на його переконання, є головною ознакою того, що загарбники усвідомлюють свою неймовірну поразку і продовжуватимуть боротьбу. 

"Це є найголовнішою розвідувальною ознакою, яку ми всі маємо дуже добре усвідомлювати", – наголосив Черник. 

Ідеологічний удар по росії дуже сильний

Він підкреслив, що не потрібно недооцінювати питання ідеології, адже вона в росії на такому рівні, що не знає подібних випадків в історії. За словами військового експерта, росіяни перебувають на найвищій точці шизофренічного фашизму і власного "вєлічія".

І найстрашніший удар, який ми здійснили у Харківській операції – насправді не воєнний, а ідеологічний. Ми дали такого ляпаса їхньому "вєлічію", якого вони ще у своїй історії не отримували,
– вважає Черник. 

Не менш важливо, що такого болючого удару росіянам завдали саме українці. Не нацистська Німеччина, країни НАТО чи США, а, як вони кажуть, "хохли", "люди третього сорту". І значущість цього потрібно чітко усвідомлювати. 

"Це дуже глибока травма, яка обов'язково буде конвертована у якісь для нас далеко не прості воєнні акції. Не можна недооцінювати противника. Звір смертельно поранений, а тому втричі небезпечніший", – підсумував Черник. 

Черник розповів про становище росіян після поразки на Харківщині: дивіться відео

Український наступ продовжується

Після деокупації Харківщини наступ Збройних Сил України не зупинився. Наші військові продовжують звільняти українські землі. З останніх їхніх здобутків – українські прапори у Діброві та Щуровому, що на Донеччині.