У Києві взялися за перевірку укриттів та сховищ для населення

8 грудня 2021, 19:53
Читать новость на русском

8 грудня працівники Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у місті Києві перевірили низку укриттів. Відвідали сховища у Голосіївському, Солом'янському та Шевченківському районах столиці.

Після повідомлень про ймовірну загрозу з боку Росії та військ, які вона стягує до кордонів з Україною, почастішали звернення громадян щодо перевірок санітарно-технічного стану в бомбосховищах.

До теми Біля кордонів України є понад 94 тисячі російських військових, – Резніков

Мовиться про наявність вказівників, табличок з контактами відповідальних осіб та інформацією про місця, де розташовані найближчі укриття, й інтерактивною картою Google.

У Києві перевірили бомбосховища

Технічний стан сховищ перевіряла спеціально створена комісія, до якої увійшли представники столичного управління ДСНС. Вони звертали увагу на:

  • стан входів та виходів до укриттів;
  • системи вентиляції й водопостачання;
  • каналізацію й системи опалення;
  • інженерні мережі й засоби зв'язку та оповіщення;
  • будівельні конструкції тощо.
Довідка. У Києві є 514 захисних споруд – бомбосховищ та протирадіаційних укриттів, а також понад 5 тисяч найпростіших укриттів та споруд подвійного призначення – підвалів, підземних паркінгів та переходів, приміщень метро.

У найближчому майбутньому планують провести ще низку перевірок за участі рятувальників та представників Київської міської державної адміністрації. У такий спосіб намагатимуться забезпечити максимальну кількість сховищ, які здатні виконувати свої функції у разі потреби.

Інтерактивна карта укриттів для населення по місту Києву:

Важливо – про можливість російського нападу: дивіться відео

Російська загроза біля кордонів України: що відомо

  • Ще у жовтні 2021 року американська, а потім і українська розвідка оприлюднили інформацію про понад 90 тисяч військових, яких Росія стягує до кордонів.
  • Голова ГУР Кирило Буданов заявив, що ймовірне вторгнення може відбутися уже в січні – лютому 2022 року.
  • 7 грудня відбулася онлайн-зустріч президента США Джо Байдена з кремлівським лідером Володимиром Путіним, яка, за припущеннями експертів, посприяла деескалації ситуації.