Тактика залишити Росію непереможеною є токсичною, – МЗС Литви
Джерело:
Габріелюс ЛандсбергісПовномасштабною війною Росія зруйнувала архітектуру безпеки, яка була у світі до 24 лютого. Не можна зараз дати Кремлю можливість уникнути відповідальності.
Про це написав міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс. Він сказав, що війна має завершитися перемогою України.
До теми Литва передала Україні ще 2 полагоджені гаубиці PzH2000
"Чому ми не надсилаємо Україні всі інструменти, необхідні для припинення війни? Чому ми уникаємо конкретики під час дебатів про членство України в НАТО?" – запитує міністр.
Переговори будуть подарунком за вбивства
Як зазначив Ландсбергіс, дивує, що є політики, які вважають реальним після війни повернутися до звичайної роботи. Вони думають, що 24 лютого було просто збоєм.
Тактика залишити Росію непереможеною і готовою до майбутнього партнерства є токсичною. Це призводить до закликів припинити війну шляхом переговорів, а не перемогою України. Деякі навіть пропонують територіальні поступки загарбникам,
– заявив міністр.
Він наголосив, що неможливо так створити світовий порядок. На думку міністра, Росія не має отримувати запрошення на "мирні" переговори. Для окупантів це стане нагородою жорстоке вторгнення, окупацію та вбивства.
До речі У Туреччині вважають, що Захід має вмовити Україну сісти за стіл переговорів
Потрібна зброя
Ландсбергіс вважає, що Росія повинна зустріти поразку на полі бою. Щоб досягти цього, потрібна зброя. Інакше, як наголосив міністр, Кремль продовжить реалізовувати своє імперіалістичне бачення світу.
"В інтересах Європи дати відсіч і перемогти загарбника. Після цієї поразки необхідно створити нову систему на основі уроків попередніх помилок", – написав Ландсбергіс.
Можливість переговорів з Росією: останні новини
- Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Росія не демонструє готовність до переговорів. Вона лише посилює терор.
- Голова Центру політичних студій "Доктрина" Ярослав Божко зазначив, що будь-які війни закінчуються переговорами, а не через них.
- На думку аналітиків Інституту вивчення війни, Росія маніпулює з темою переговорів. Кремль вимагає "певних поступок від НАТО", але не говорить про виведення військ з України.