Заговорила інтуїція: Лукашенко відчув, що зараз унікальний момент завершити війну
Алєксандр Лукашенко, чиє військо не долучилося до повномасштабного вторгнення Росії на територію України, уже шукає, як дати задню. Він вважає, що зараз саме час завершити війну.
Відповідну заяву він зробив під час інтерв'ю, передає 24 Канал. У цьому питанні білоруський диктатор покладається на внутрішній голос, який рекомендує поставити нарешті крапку на війні проти України.
Читайте також "О, Господи – це справді сталося" та шпигунська історія: що пишуть західні ЗМІ про Україну
Іншого шансу може не бути
За словами Лукашенка, наразі виник "унікальний шанс". Якщо ним скористатися, то можна завершити війну проти України. Тож, переконаний диктатор, необхідно його не проґавити. В інакшому разі подібної нагоди може і не випасти. Причому зробити це слід якомога швидше.
Я це бачу та інтуїтивно відчуваю. Іншої такої ситуації може не бути,
– наголосив Лукашенко.
Лукашенко зауважив, що необхідно скористатися нагодою, поки "Росія не розгорнула свою економіку в повному обсязі та не поставила її на військові рейки". Він вважає, що наразі з'явився унікальний момент.
За словами Лукашенка, будь-який конфлікт у світі колись доходить до свого логічного завершення. Мовляв, відкритими залишаються лише два питання: скільки людей загинуть та заради чого.
Цікаво, що всередині Кремля чиновники поділилися. Одні хочуть продовжувати війну проти України, інші – ні.
Розкол у Кремлі триває
На цьому наголосив глава ГУР МО Кирило Буданов. За його словами, розбрат усередині Кремля пов'язаний з тим, що чиновники усвідомили відхилення Москви від запланованого курсу. Адже взяти Київ ані за три дні, ані за три місяці, ані за рік Росії не вдалося.
Тож серед вищого керівництва країни-агресорки буквально відсутня одностайність. Частина підтримує продовження кривавої війни. Інша частина чекає, коли все закінчиться. Буданов підкреслив, що "війну до кінця" підтримує не так уже й багато представників керівної верхівки Росії.
Водночас у країні-агресорці не готові вголос сказати, що програш неминучий. Адже це може похитнути крісло як під самим Путіним, так і під його режимом. Відтак, верхівка, яка проти війни, обрала позицію вичікування. Вона планує перечекати, коли ситуація зміниться.