На Львівщині відкрили близько 100 кілометрів вело- та пішохідних трас
Джерело:
телеграм-канал Максима КозицькогоПопри повномасштабну війну в Україні, міста нашої країни продовжують життя й розвивають інфраструктуру. Так, на Львівщині відкрили близько 100 кілометрів вело- та пішохідних трас
Крім того, в області відкрили ще й оглядову вежу. Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.
Зауважте Розвідка росіян над Запоріжжям, війська Білорусі біля Волині: основне за 100 день війни
На Львівщині відкрили близько 100 кілометрів вело- та пішохідних трас
За словами Козицького, ці траси й вежу відкрили у місці, де пролягає маршрут "ВелоБескидів". Як він зазначив, це перший розвитковий туристичний проєкт, що переміг у конкурсі на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку.
На Львівщині відкрили близько 100 кілометрів вело- та пішохідних трас / Фото з телеграм-каналу Максима Козицького
Велосипедні траси на Львівщині / Фото з телеграм-каналу Максима Козицького
Очільник Львівської ОВА висловив подяку Державному агентству з розвитку туризму, громадам Трускавця, Борислава і Східниці, компанії "Інтер-Буд-Інвест", й окремо – велоспільноті, яка виступила локомотивом цього проєкту.
Я дуже хотів би, щоб можна було взяти дітей, сісти на велосипеди і проїхатися сучасною, безпечною, облаштованою дорогою від Маріуполя і до Трускавця. А потім піднятися на 15-метрову вежу на горі Цюхів Верх, споглядати велич наших Карпат і усвідомлювати, на якій прекрасній землі ми, українці, живемо,
– зазначив Козицький.
Він додав, що сьогодні цю мрію багатьох українців ще трохи наблизили.
Оглядова вежа на Львівщині / Фото з телеграм-каналу Максима Козицького
Наостанок Козицький підкреслив, що впевнений у тому, що сьогоднішня подія – це лише початок розбудови Карпат як центру велосипедного туризму.
У Львові відкрили третє модульне містечко для переселенців
Львів з початку війни приймає безліч вимушених переселенців. Так, у місті відкрили вже третє модульне містечко для них. Його назвали Маріяполіс – на честь блокадного Маріуполя.
Завдяки цьому ще 370 українців з регіонів, де тривають активні бойові дії, матимуть тимчасовий дім зі всім необхідним для життя. Містечко складається з 94 будиночків, які подарував польський уряд. Окрім того, там є дитячий та спортивний майданчики.
За словами мера Львова Андрія Садового, модульне містечко постало там, де греко-католицьке згромадження Отців Салезіян Святого Івана Боско збиралося будувати школу. Тепер вони забезпечуватимуть мешканців харчуванням, надаватимуть духовну підтримку, а також організують дозвілля для дітей.
До теми – 50 тисяч переселенців можуть залишитись жити у Львові: дивіться відео