Тимчасовий очільник САП Максим Грищук не пройшов відбір на постійного керівника
Джерело:
телеграм-канал Fight CorruptorКомісія Спеціалізованої антикорупційної прокуратури 1 червня проводила співбесіди з 4 кандидатами на посаду очільника відомства. Ніхто з них, зокрема й тимчасовий глава САП Максим Грищук, не перейшов до наступного етапу конкурсу.
Члени комісії не лише голосувати "за" чи "проти" проходження кандидата далі, вони також пояснювали свої рішення. Так, вже другий день поспіль жодного з претендентів не схвалили.
Читайте також САП склала позов на нардепа Волинця: може лишитися без квартири
Чому кандидатуру Грищука не схвалили
У комісії були питання щодо незадекларованої до 2020 року тернопільської квартири Грищука, а також щодо ймовірного заниження вартості автомобіля. За даними Fight Corruptor, тимчасовий глава САП надав цьому ґрунтовні пояснення та запевнив, що може озвучити їх публічно.
Грищука також запитали про лист, який у 2018 році він підписав у знак начебто підтримки тодішнього очільника САП Назара Холодницького.
Той лист я підписував не в підтримку керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, а на підтримку прокурорів загалом,
– пояснив кандидат на посаду.
Членів комісії це не переконало і вони згадали про невдале проходження Грищуком поліграфу та співпрацю САП з громадськими організаціями.
Що відомо про Максима Грищука
Джерело: Вікіпедія
- Родом Грищук з Тернополя. Він закінчив Національну академію прокуратури України.
- Впродовж 2004 – 2006 років чоловік працював юристом на комбінаті комунальних підприємств у селищі Велика Березовиця Тернопільської області.
- Працювати у прокуратурі Грищук почав у 2008 році. Він прийшов на посаду стажиста у Львові.
- Прокурор воював у зоні проведення АТО, зокрема – захищав Донецький аеропорт у 2014 – 2015 роках.
- З 2015 року Грищук обіймав посаду першого заступника керівника САП.
- У серпні 2020 року, коли з посади звільнили Назара Холодницького, він став тимчасовим очільником САП.