Пікет Адміністрації Президента і перемовини з владою пройшли безрезультатно

25 листопада 2010, 22:49

У Президента приймали, та не втішили. Підприємці окупували Банкову. Під Адміністрацією гаранта міні-сцена та кількатисячний мітинг.

“Плачу всі податки, плачу за квартиру. Не винна державі ні копійки. Що вони хочуть від мене, скажіть, як можна так знущатися над людьми, над своїми людьми”, - обурюється учасниця акції Любов Миколаївна.

Страйкарі делегували своїх представників на переговори з Банковою. Самі ж чекали на результати під будівлею 4 години поспіль. Та дарма мерзли, в Адміністрації кажуть, що кодексу в очі не бачили.

“Робота над юридичним оформленням документа, під назвою Податковий кодекс, у Верховній Раді продовжується, і за останньою інформацією цей доопрацьований документ може прийти сюди, в Адміністрацію, найімовірніше, завтра ввечері. Група почне працювати з остаточним документом у ту ж хвилину, коли він надійде. Ми будемо працювати, звичайно, і в суботу та неділю”, - заявила заступник голови Адміністрації Президента України Ірина Акімова.

“Вислухали наші всі зауваження, пропозиції, сказала, що кодексу в них ще немає. Вони думки жодної до отримання офіційної не висловлюють. Ми питали, вони не висловлюють”, - каже делегат від підприємців Оксана Продан.

Доки міфічні депутати, нібито, працюють над ухваленим ними ж документом, інші з плоті та крові, підтримують Майдан, що повстав. Інколи вони окуповують протестну сцену, аби сказати кілька добрих слів підприємцям.

“Я вважаю - 99% це піар, це однозначно”, - вважає учасник акції Олександр.

“Ми проти, щоб політики втручались в наші справи, але якщо хочуть - хай допомагають нам, ми не проти”, - сказали учасники акції Алла та Світлана.

Протягом двох тижнів, поки глава держави думатиме, що робити з новим Податковим кодексом, до нього "в гості" під Адміністрацію ходитимуть активісти протестного руху.

“Ми спокійно будемо жити в “містечку волі” і чекати того часу, коли Президент накладе вето, але я хочу сказати, що процес збору підписів щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради вже розпочатий”, - сказав один з організаторів акції Володимир Дорош.

Тим часом, Міністерство внутрішніх справ закликає учасників акцій протесту повідомляти вихідні дані тих даішників, які не пускають їхні автобуси на мітинги до Києва.

“Якщо лунають такі повідомлення, то якимось чином треба надавати номерні знаки працівників Державтоінспекції, або їх індивідуальні номери, більш точно говорити. На якій ділянці траси це відбулося, а також повідомляти номерні знаки людей, яких не пустили. По кожній такій інформації, яка лунає в ЗМІ, ми починаємо перевірку”, - зазначив начальник департаменту зв'язків з громадськістю МВС України Дмитро Андреєв.

Ті з невдоволених бізнесменів, хто не їхав на київський Майдан - розгорнули протестні акції у себе вдома. Зокрема, естафету спротиву підхопили у Запоріжжі, Дніпропетровську, Харкові.