Усі на місці: у МЗС рознесли російські вкиди про зупинку роботи дипвідомств в Україні
Джерело:
Олег НіколенкоНагадуємо, що українці ведуть війну з росіянами не лише на фронті. Нам ще й доводиться протистояти постійним інформаційним вкидам. Наприклад, про роботу посольств в Україні.
Речник міністра закордонних справ Олег Ніколенко різко відреагував на російські вкиди. Він наголосив на тому, що дипломатичні відомства інших держав не припинили свою роботу на території України.
Читайте також Терпець урвався: Кулеба закликав ввести санкції проти Ірану за постачання Росії зброї
Росіяни намагаються посіяти паніку
Останній яскравий приклад інформаційного вкиду з боку Росії – буцімто "закриття" посольства Сербії. Ніколенко нагадує, що воно виїхало з Києва ще у березні. Але лише зараз у країні-агресорці вирішили вкотре посіяти паніку як серед українців, так і іноземців.
Ми постійно підтримуємо зв'язок з іноземними посольствами, які повернулися до України після 24 лютого. Наразі жодна установа – США, Великої Британії, Канади, ЄС та багато інших – не повідомляла про наміри виїхати за межі української території. Всі на місці,
– підкреслив Ніколенко.
Речник МЗС додав, що наша держава цінує підтримку українців у ці непрості часи, яку демонструють іноземні дипломати, які залишилися. Він зазначив, що безпекова ситуація постійно змінюється. Тож не дивно, що кожна держава турбується про своїх громадян, зокрема й тих, які перебувають в Україні.
Дипвідомства поновили свої рекомендації
Загроза існує як для іноземців, так і для українців
Водночас Ніколенко зауважив, що дипломатичні відомства низки країн дійсно поновили рекомендації щодо перебування в Україні. Пов'язані вони з тим, що Росія останнім часом тероризує нас іранськими дронами. Так, наприклад, громадянам Китаю та Єгипту запропонували покинути територію нашої країни. І слід розуміти, що заклики ці не безпідставні. Лиш упродовж минулого тижня ворог влучив у дві дипломатичні установи столиці. Споруди зазнали руйнувань.
Ніколенко підкреслив, що ризик ракетних ударів і атак дронами-безпілотниками зберігається. І стосується він як громадян інших держав, так і українців. Тож ні в якому разі не варто ігнорувати сигнали про повітряну тривогу. Щойно пролунають сирени – негайно вирушайте до укриття. Пам'ятайте, що це просте правило може врятувати вам життя.
Варте уваги – чому Росія посилила атаки дронами-камікадзе: дивіться відео