Розмінування України: як допомагає програма "Вільна земля" від Благодійного фонду Банку Львів
Джерело:
пресслужба Банку ЛьвівБлагодійний фонд Банку Львів започаткував програму "Вільна земля", яка має на меті всебічно допомагати у розв’язанні проблеми розмінування українських територій.
Зокрема програма дозволить забезпечити саперів захисним та пошуковим обладнанням.
Вільна земля – це те, про що нині мріє кожен українець. Адже зараз наша земля страждає, її роздирають ворожі бомби та ракети. Відступаючи, ворог мінує міста і села, дороги і мости, поля і ліси. Смерть може ховатися навіть у дитячій іграшці, багажнику автівки чи в коморі з зерном. Ця підступна війна не закінчиться доти, доки не розірветься її останній снаряд.
Читайте також Для картинки у росЗМІ окупантів змушують заміновувати вже розміновані ділянки і викопувати окопи
Боротьба триває кожного дня
Наразі безумовним пріоритетом програми Банку Львів є забезпечення амуніцією та необхідним обладнанням українських саперних загонів. Роботу в цьому напрямку вже розпочато. За даними ДСНС, щодня наші герої-сапери здійснюють близько 200 завдань, пов’язаних із ризиком для життя, обстежують територію понад 500 гектарів та знешкоджують близько 3 500 вибухонебезпечних предметів. Їхня боротьба триває кожного дня на звільнених від ворога територіях.
Ми розуміємо, що у програми "Вільна земля" та Благодійного фонду Банку Львів попереду великий і важкий шлях. Наша кінцева мета – повне знешкодження всіх мін, снарядів, бомб, які залишили по собі окупанти в Україні. І ми будемо допомагати стільки, скільки це буде потрібно. Ми плануємо невпинно збільшувати обсяги допомоги та вести активну просвітницьку діяльність, бо ми вільні люди на вільній землі,
– зазначають у Наглядовій раді Благодійного фонду Банку Львів.
У БФ Банку Львів закликають всіх небайдужих людей допомагати розв’язувати проблеми із розмінуванням деокупованих територій. Разом ми звільнимо Україну від уламків зла.
Благодійний фонд Банку Львів започаткував програму "Вільна земля": відео
Нагадаємо, що раніше керівник гуманітарного напряму Київської ОВА Олексій Кулеба повідомив, що на повне розмінування Київщини підуть роки. За його словами, площу Київської області можна порівняти з територіями багатьох європейських країн, тому цей процес не може бути швидким. Також розмінування проходить поетапно, за налагодженим алгоритмом.
Додамо, що після розмінування певної території настає інший етап – комунальники приступають до роботи та відновлюють елементи критичної інфраструктури: водо- та газопостачання, налагоджують електромережу, зв'язок та інтернет.
Вас може зацікавити – Азовці роблять неможливе та потужно вибивають ворога з останніх сил