Шмигаль провів переговори з послами ЄС, США та Великої Британії: про що говорили
Джерело:
Кабінет Міністрів УкраїниПрем'єр-міністр Денис Шмигаль обговорив з головами дипломатичних представництв Євросоюзу, США та Великої Британії перебіг реформ в Україні. Зокрема мовилось й про реформи, необхідні для отримання макрофінансової допомоги й траншу МВФ.
Також Денис Шмигаль згадав й про те, що попередньо Рада проголосувала за проєкти закону про недостовірне декларування статків та Вищу раду правосуддя.
Зауважте Лише 5 умов: посол ЄС в Україні розповів, що потрібно для успішного запуску ринку землі
Шмигаль обговорив з послами реформи в Україні
На офіційній зустрічі були:
- голова представництва Євросоюзу в Україні Матті Маасікас,
- тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін,
- тимчасовий повірений у справах Великої Британії в Україні Ніколас Гаррокс,
- перший віце-прем'єр-міністр – міністр економіки Олексій Любченко,
- міністр юстиції Денис Малюська,
- міністр фінансів Сергій Марченко,
- міністр енергетики Герман Галущенко.
Прем'єр-міністр заявив, що Кабмін спільно з ОП та Радою послідовно працюють над вдосконаленням українського законодавства для реалізації реформ.
Верховна Рада проголосувала у першому читанні за законопроєкти, які необхідні для отримання макрофінансової допомоги й траншу МВФ. Наразі триває підготовка змін до другого читання,
– заявив Шмигаль.
Прем'єр наголосив, що важливо тримати зв'язок з партнерами у питанні реалізації реформ. Зокрема антикорупційної, судової, корпоративної, запровадження ринку газу та електроенергії.
Шмигаль згадав, що попередньо Рада проголосувала за проєкти законів про:
- відповідальність за недостовірне декларування статків,
- діяльність Вищої ради правосуддя.
Також говорили й про реформу корпоративного управління та роботу ринку газу. Шмигаль запевнив, що впровадження ринку газу в Україні – незворотнє.
Зверніть увагу! На початку травня Денис Шмигаль розповів, що ключовими питаннями для отримання траншу МВФ залишались: боротьба з корупцією, Національне антикорупційне бюро, Національне агентство з питань запобігання корупції, Вища рада правосуддя.