"Нас не сприймають": у пропагандистів палає від саміту в Саудівській Аравії

7 серпня 2023, 19:19
Читать новость на русском

У Саудівській Аравії 5 серпня відбулася зустріч радників лідерів держав. Російських пропагандистів неабияк "занепокоїло", що країну-терористку Росію не запросили на саміт.

У Кремлі вибухнули істерикою й бідкаються, що "Україна обговорює долю Росію без Росії". Про це 24 Каналу повідомив блогер, політолог Сергій Запорожський.

Може бути цікавим Прояв конструктивної позиції, – Єрмак заявив про активну участь Китаю на саміті у Джидді

"Вони нас не сприймають"

Істерика у пропагандистів після саміту у Саудівській Аравії набирає обертів. Зокрема, це простежується у заяві Владіміра Соловйова.

Владімір Соловйов кричить, що "нас нікуди не покликали", "вони нас не сприймають", "вони обговорюють Росію без Росії",
– сказав блогер.

Мовляв, Україна зібрала коло друзів та нейтральних країн, і говорить про долю Росії без її присутності. Тобто такі кроки з боку нашої держави викликають у росіян "стурбованість".

У російських пропагандистів істерика від саміту у Саудівській Аравії: дивіться відео

Обурення також викликали країни, які, на думку Кремля, мають близьку позицію саме Росії у війні з Україною. Мовиться про Китай, Індію та інших учасників БРІКС.

Зібрались "недолугі" країни

В ефірі однієї з пропагандистських програм очільник ЛДПР Леонід Слуцький заявив, що країни-учасниці саміту у Джидді – "жалюгідні" та несуть маячню. 

Пропагандист заявив, що "зібрались недолугі якісь країни, які у черговий раз говорять про те, що Росія країна-терористка".

Під "недолугими" країнами Слуцький говорив про Китай, Бразилію та Індію.

Головне про саміт в Саудівській Аравії

  • Союзники України переконані, що участь Китаю у зустрічі радників лідерів держав щодо української "формули миру" в Джидді є конструктивною.
  • Європейські посадовці кажуть, що Китай дав зрозуміти: він готовий брати участь у подальших міжнародних переговорах щодо врегулювання війни в Україні.
  • Зустріч у Джидді завершилася в неділю без конкретних зрушень. Але присутність Пекіна, який раніше відмовився брати участь у подібних переговорах у Копенгагені, була сприйнята як перелом у бік Києва й стала головною подією серед учасників заходу.