В автомобілях General Motors з'явиться голосовий асистент на базі ChatGPT
Джерело:
ReutersКорпорація General Motors оголосила про партнерство з Microsoft для розробки голосового асистента наступного покоління, який включатиме чат-бот ChatGPT та генератор зображень DALL-E. Обидва вони будуть працювати в хмарній інфраструктурі Microsoft Azure, яка має ексклюзивний доступ до технологій OpenAI.
За словами віце-президента GM Скотта Міллера, цей крок є частиною зусиль американського автовиробника, спрямованих на вдосконалення усіх автомобільних систем. Голосовий асистент зможе надавати водіям відеоінструкції в режимі реального часу, наприклад, коли шини автомобіля зношуються. Він також зможе відповідати на запитання водіїв про значення різних сигналів на приладовій панелі.
Читайте на сайті Ілон Маск хоче створити конкурента ChatGPT разом із росіянином
"ChatGPT буде в усьому!"
Саме так лаконічно прокоментував ініціативу віце-президент GM Скотт Міллер. Співпраця Microsoft з GM є частиною більш масштабних зусиль з інтеграції рішень на базі систем ШІ у транспортні засоби. Технологічний гігант працює над інформаційно-розважальними системами здатними керувати різними функціями автомобіля і технологіями автопілота. Тісне партнерство Microsoft з OpenAI ще більше посилить її присутність в автомобільній індустрії.
Компанії наголошують, що новий голосовий асистент буде великим кроком вперед в еволюції автомобільних голосових помічників. Поєднання ChatGPT і DALL-E надасть водіям набагато досконалішу і чуйнішу систему, ніж будь-яка інша з наявних на ринку. Це захоплююча розробка, яка обіцяє змінити досвід водіння для мільйонів людей по всьому світу.
Очікується, що новий голосовий асистент дебютує в автомобілях General Motors найближчим часом, надаючи водіям абсолютно новий рівень контролю та зручності за кермом. За підтримки Microsoft та OpenAI він стане одним з найпотужніших та найефективніших автомобільних голосових асистентів, які коли-небудь були створені.
Цікаво Microsoft дозволила ChatGPT керувати реальними роботами та дронами
До речі, вже цього тижня OpenAI повинна представити нову ітерацію свого мега-популярного алгоритму під назвою GPT-4. Нова версія передбачає кілька способів взаємодії з людиною – не лише за допомогою введення тексту, а й під час голосового спілкування, надсилання зображення, звуку чи відео.
Це суттєво розширить можливості взаємодії з продуктом, а також збільшить його функціональність. Тепер використання цього без перебільшення революційного інструменту вийде на новий рівень. Крім того, вже поповзли чутки, що OpenAI планує випуск офіційного застосунку, якого досі бракувало ChatGPT.