Укр Рус
30 грудня, 20:54
2

Блогери зателефонували до ChatGPT: що з цього вийшло

Основні тези
  • Блогери експериментували з телефонним дзвінком до ChatGPT, відзначивши його схожість з реальною розмовою та доступність для практики іноземних мов.
  • Основними недоліками сервісу є обмеження на тривалість безкоштовної розмови до 15 хвилин та прослуховування дзвінків для безпеки.
  • Блогери рекомендують використовувати ChatGPT для планування, навчання та практики мовних навичок, не розкриваючи особисту інформацію.
Блогери зателефонували до ChatGPT Блогери зателефонували до ChatGPT

Експерименти зі штучним інтелектом вийшли на новий рівень. Група блогерів зателефонувати чат-боту ChatGPT та поспілкувалися з ним.

Блогери поділилися перебігом та результатом розмови. Як це було – розповідає 24 Канал з посиланням на The Sun.

Цікаво ШІ досягнув рівня людини у тесті на загальний інтелект: що це означає

Як відбулася розмова з чат-ботом ChatGPT

Для того, аби зателефонувати чат-боту ChatGPT потрібно набрати 1-800-ChatGPT (або 1-800-242-8478). Оператор з'єднує зі штучним інтелектом. Блогери, які експериментували, сказали, що спершу здавалося, що це розмовляє реальна людина, проте ШІ видала надмірна оптимістичність, хоча все ж голос звучав переконливо.

Дзвінок до ШІ почався з попередження про запис розмови з метою безпеки. Першим питанням блогерів до ChatGPT, було те, як йому бути номером телефону і чи є в цьому перевагу.

Люди ставлять мені найрізноманітніші запитання телефоном. Це варіюється від технічної підтримки та встановлення нагадувань до відповідей на прості запитання,
– сказав ChatGPT.

Жіночий голос також сказав, що у розмовах чимало людей практикують іноземні мови і похвалився знанням французької, китайської, фінської мов та навіть суахілі.

Телефонний номер робить мене більш доступним. Особливо для тих, кому зручніше говорити, ніж друкувати. Деякі люди вважають за краще вести бесіду. Через це у мене раптово виникло відчуття, що телефонна розмова сприймається серйозніше,
– пояснив ChatGPT.

Головним недоліком такого сервісу блогери називають часові обмеження розмов. Безкоштовно порозмовляти з ChatGPT можна протягом 15 хвилин. При цьому підписка буде оновлюватися для кожного абонента щомісяця.

Блогери зазначили, що прослуховування розмов з метою безпеки не сприяло "милій бесіді". Вони зробили висновок, що краще не розповідати нічого про себе, а звернутися до ШІ по допомогу в плануванні відпустки, практикуватися у відповідях на запитання співбесіди або спробувати вивчити іноземну мову.