Підтримка Резнікова Валерієм Залужним – яскравий контраст на тлі гризні у росіян, – експерт
Джерело:
фейсбук Олексія ГолобуцькогоПідтримка міністра оборони Резнікова, яку висловив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, – показник єдності військового керівництва України.
Про це заявив політичний експерт Олексій Голобуцький, коментуючи пост Залужного у телеграм-каналі.
Читайте також Пропоную вгадати, – Резніков заінтригував хорошими новинами про нову техніку
Голобуцький наголосив, що заява Залужного на підтримку Резнікова надає оптимізму та навіть заспокоює.
Суть навіть не в тому, що головком позитивно оцінив забезпечення армії. Це само по собі радує, але це в цьому випадку не головне. Те, що Залужний підтримав Резнікова – це показник, що військово-політичне та військове керівництво справді працює у єдності. Це яскравий контраст на тлі гризні у росіян,
– заявив Голобуцький.
За словами Голобуцького, така єдність – багато в чому є заслугою міністра оборони Олексія Резнікова.
"Міноборони з минулого лютого часто, але мовчки вигрібало від суспільства та журналістів, а Резніков персонально – від Зеленського, в тому числі за питання, які насправді треба було адресувати Залужному та Генштабу. Фахівці це розуміють, але прості громадяни у своїй масі – ні. Багато в чому через це ми маємо безпрецедентну і тотальну довіру до армії. Резніков терпів і стрілки не переводив. Навпаки – регулярно хвалив армію та командування", – зазначив Голобуцький.
Експерт також наголосив, що злагодженість та взаємоповага між військовим керівництвом України – дуже позитивний сигнал для Заходу.
Захід бачить, що наш військово-політичний блок – монолітний, отже, росіяни не зможуть дестабілізувати нас через керівництво. Це підвищує наші шанси на перемогу. Тому ми отримаємо більше допомоги,
– наголосив експерт.
Раніше Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний опублікував у своєму телеграм-каналі пост, у якому зазначив, що в умовах війни система військового управління в державі має бути непохитною. Перекладання відповідальності чи провини підлеглих на керівників не тільки шкодить справі, але й суперечить управлінським принципам НАТО, на які ми прагнемо перейти, наголосив Залужний.