УКР РУС
14 вересня 2024, 20:29
2

Україна вже виробляє власні 155-міліметрові артилерійські снаряди, – Камишін

Основні тези
  • Україна почала виробляти власні 155-міліметрові артилерійські снаряди, що раніше не було можливим для оборонної промисловості країни.
  • Олександр Камишін, колишній міністр стратегічних галузей промисловості, повідомив про подвоєння виробництва оборонної техніки під його керівництвом та обіцяв, що до кінця року цей показник зросте втричі.
  • Він також зазначив, що головною проблемою оборонної промисловості України, окрім агресії Росії, є недостатнє фінансування, через що Україна потребує фінансової підтримки від партнерів для збільшення виробництва зброї.

Джерело:

Nettavisen

Колишній глава Мінстратегпрому Олександр Камишін розповів про успіхи України у виробленні вітчизняних боєприпасів. Наша держава вже може робити власні 155-міліметрові снаряди.

Цей тип снарядів раніше оборонна промисловість нашої держави не виробляла. Окрім цього, Олександр Камишін також зауважив, що є приріст у виробництві української зброї. 

Цікаво Війна стане дорожчою: що змінить дозвіл на удари далекобійною зброєю по Росії

Що розповів Камишін про виробництво українських снарядів

Колишній Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України зазначив, що під його керівництвом виробництво оборонної техніки в Україні зросло вдвічі.

"До кінця року зросте втричі. Продовжуємо працювати далі", – сказав Олександр Камишін.

Водночас він наголосив, що важливою метою для України давно є започаткування власного виробництва артилерійських снарядів калібру 155 міліметрів. За словами ексміністра, наша держава вже має успіхи у цьому напрямку.

Я не можу багато сказати, але ми почали власне виробництво 155-міліметрових артилерійських снарядів,
– розповів експосадовець.

Варто зазначити, що це дуже важливий успіх для України. Адже до цього наша держава ще ніколи не виробляла боєприпаси подібного калібру.

В інтерв'ю Камишін також наголосив, що найбільшою проблемою української оборонної промисловості, окрім сусідньої Росії, є відсутність фінансування. Україна має можливості збільшити виробництво зброї, але бракує грошей. Тому для цього потрібні фінансування з боку партнерів.