"Він ніколи не зупиниться": як Путін збирається вести бойові дії до 2028 року

28 січня 2024, 14:04
Читать новость на русском

Західні видання пишуть, що Владімір Путін готовий продовжувати війну ще досить тривалий час. Начебто мовиться про 2027 – 2028 роки, адже російський диктатор активно нарощує ресурси та перебудовує економіку.

Путін справді зацікавлений у довгій війні. Про це 24 Каналу розповів ексспівробітник КДБ Сергій Жирнов, додавши, що його найголовніший ресурс – це він особисто, тож все залежить від бажань диктатора.

Дивіться також У Росії продовжує жевріти полум'я протесту: за якої умови може спалахнути

Чи має Росія сили для такої війни

"Путін вирішив, що війна триватиме до його смерті. Він ніколи не зупиниться й завжди вестиме війну. Це потрібно розуміти. Тому українська сторона усвідомила, що з Путіним немає сенсу домовлятися про будь-які переговори", – сказав Сергій Жирнов.

Він додав, що російський диктатор проситиме лише короткотривалої зупинки, але потім все одно продовжить війну. Якщо вдасться домовитись про перемир'я з Україною, він одразу почне новий конфлікт.

Росія та загалом путінський режим, на жаль, мають потенціал для війни. Це не той ресурс, який дасть можливість завоювати всю Україну, але вести бойові дії на такому самому рівні, як зараз, вдасться,
– підкреслив ексспівробітник КДБ.

Наразі бойові дії дуже інтенсивні, бо Путіну перед виборами потрібні перемоги. Це всім очевидно. У зведеннях Генштабу ми бачимо, що Росія практично щодня втрачає тисячу бійців і десятки, навіть сотні одиниць техніки. Це означає, що ворог постійно наступає. Такі втрати не можуть бути під час оборонних операцій.

Росія має потенціал і людський, і в техніці. Триває підсилення, адже є депресивні регіони, де за 150 – 200 тисяч рублів люди готові йти на смерть. Якщо вони не самі на це зголошуються, то їх змушують сім'ї, безробіття, мала зарплата, борги. Потенційно до 2028 року Росія ще матиме резерви,
– наголосив Жирнов.

Чи може щось змінитися

Навіть зараз є розуміння, що війна з Україною непопулярна всередині самої країни-агресорки. Відтак постає питання, чи вистачить у російського народу терпіння, щоб її продовжувати. Адже одна справа – це мати ресурси, нарощувати їх, а інша – постійно жити у країні, яку будує диктатор.

Путін серйозно думає, що ріст економіки завдяки військово-промислового комплексу – це чудова річ. Хоча в російському Центральному банку, Міністерстві економіки є розумні люди, які кажуть йому, що це лише одноразова ситуація. Вона може тривати рік – два, не більше. Але Путіну на це байдуже,
– зауважив Сергій Жирнов.

Актуальні новини про Владіміра Путіна

  • Російський диктатор зустрівся з курсантами Санкт-Петербурзького державного морського технічного коледжу. Він заявив, що в Україні нібито воюють понад 600 тисяч російських бійців, сказав, що зона бойових дій дуже велика, а механізми величезні. Відтак Путін порадив курсантам "не шкодувати себе" та бути готовими "підставити країні плече".
  • У Маріуполі намагаються популяризувати персону так званого російського президента. Для цього навіть проводять зустрічі з дітьми у школах, готують для них спеціальні лекції. Також учнів активно залучають до агітації, наприклад, змушують готувати танцювальне привітання, щоб висловити підтримку на виборах.
  • Лідерка німецької політсили "Альянс Сари Вагенкнехт", яку називають "подругою Путіна", звинуватила політиків, які виступають за надання Україні далекобійних ракет. Вона заявила, що ними Зеленський нібито зможе обстрілювати Москву. Також Сара Вагенкнехт сказала, що західні санкції буцімто шкодять не Росії, а Німеччині та закликала зменшити військову допомогу Україні.