Зараз перелом у війні з погляду стратегічних цілей, – в ОП пояснили, які вони в України та Росії

24 травня 2023, 10:51
Читать новость на русском

У Офісі Президента розповіли, яка наразі стратегічна ціль України у війні проти Росії. Окрім того, за словами Михайла Подоляка, у війні вже настав переломний момент.

Радник Андрія Єрмака заявив у ефірі телемарафону, що наразі Росія намагається захопити хоч якийсь населений пункт. Ба більше, Кремль пробує утримати Бєлгородську, Курську, Воронезьку області, Краснодарський край, пише 24 Канал

Дивіться також Путін потрапив у власну пастку: чи наважиться оголосити мобілізацію після подій під Бєлгородом

Які стратегічні цілі Києва та Москви

Михайло Подоляк пояснив, що наразі Україна, як і раніше, прагне звільнити всі свої землі, наше керівництво інтенсивно працює із союзниками у питанні постачання військової допомоги. Це і свідчить про перелом у війні, адже Росія зараз ставить зовсім інші цілі.

Два різних процеси сьогодні відбуваються: перший – це перелом у війні з погляду стратегічних цілей, які Росія сьогодні може ставити перед собою і які ми можемо ставити. Стратегічні цілі України абсолютно незмінні – це деокупація всіх територій. Для цього – накопичення ресурсів, а також те, що президент опікується міжнародними комунікаціями в повному обсязі,
–  заявив Подоляк. 

Радник глави Офісу Президента пояснив, що Україна практично закрила небо. Крім авіаційного компонента, вже є бронетанкова коаліція. Україна вже:

  • вирішує логістичне питання про забезпечення величезної війни снарядами важких калібрів;
  • вирішила питання з далекобійними ракетами не в повному обсязі й не так швидко, як хотілося б, але вирішує;
  • ініціювала, щоб у Європі прискорили інвестиції у військове виробництво.

Це те, що стосується фіналу війни та стратегічних цілей для нас,
– пояснив радник Єрмака.  

Щодо Росії, то вони намагаються захопити хоч якийсь один населений пункт.

"Потім вони його віддадуть, ми його заберемо назад. Але хоча б щось захопити – це їхня ціль. І головна їхня стратегічна ціль сьогодні – це спроба утримати Бєлгородську, Курську, Воронезьку області, Краснодарський край. Вони сьогодні починають говорити вже, що треба говорити про певну буферну зону з Україною", – зазначив радник голови Офісу Президента. 

Зверніть увагу! Окупанти самі хочуть створити так звану "буферну зону" в Бєлгородській області. Зокрема, пропагандист Сергій Карнаухов розповів, що "створення буферної зони є вимушеним кроком", адже "такий район не вдалося створити" в Україні. Детальніше про нові заяви ворогів – читайте за посиланням.