"Просто вижити та продовжувати битися": як Вашингтон бачить вступ України до НАТО
Україна прагне вступити до Північноатлантичного альянсу. Із боку Сполучених Штатів питання вступу української держави до НАТО виглядає так, що угода нібито вже друкується.
Про це 24 Каналу заявив громадський і політичний діяч із США, депутат від округу Рок у штаті Вісконсин Юрій Рашкін. Він зауважив, що із погляду США, буцімто на цьому документі мають підсохнути чорнила до наступної зустрічі у Вашингтоні – саміту у 2024-му році.
Дивіться також Декларація G7 для України й потужний пакет військової допомоги: у Вільнюсі завершився саміт НАТО
"Як круто буде, коли Україну, найімовірніше, візьмуть у члени (НАТО – 24 Канал) у наступному році й навіть зняли часові обмеження. Не треба нічого робити", – зауважив Рашкін.
Мовляв, політики просто мають вирішити, що є усі складові, які дадуть їм можливість проголосувати. Натомість Україна має продовжувати свою боротьбу.
Просто вижити та продовжувати битися, і знищувати російського монстра, як вони (українці – 24 Канал) вже і роблять. Усе рухається тут у правильному напрямку,
– переконаний депутат від округу Рок у штаті Вісконсин.
З боку США виглядає так, що Україна присутня на засіданнях, матиме можливість радитися, а ще – підписала договір з країнами G7 про те, що будуть гарантії щодо постачання зброї.
Україна, вважає Рашкін, уже настільки частина Заходу, що Захід нині не уявляє себе без неї.
Як Вашингтон бачить питання вступу України в НАТО: дивіться відео
Саміт НАТО: головне
- У Вільнюсі 11 – 12 липня пройшов саміт Північноатлантичного альянсу. Умови вступу України до НАТО там так і не озвучили, однак наголосили, що майбутнє української держави у блоці.
- Щойно всі члени блоку погодяться та будуть виконані умови, Україна отримає запрошення до НАТО. Північноатлантичний альянс підтримуватиме українську державу у реформах. Також Україна зможе долучитися до блоку без виконання ПДЧ – тобто в один етап.
- "Велика сімка" погодила на саміті рамковий документ щодо гарантій безпеки для української держави. Конкретні двосторонні угоди підпишуть пізніше.
- Під час саміту відбулося перше засідання нового органу – Ради Україна – НАТО. Там Україна та партнери засідатимуть як рівні. Також союзники оголосили чергові пакети військової допомоги для ЗСУ. Серед допомоги, зокрема, танки, системи ППО, дрони та далекобійні ракети.