За яких умов можуть знову закрити метро
Якщо протиепідемічні заходи порушуватимуть і захворюваність на коронавірус зросте, то роботу транспорту знову можуть обмежити. Мовиться і про метрополітен, який запрацював 25 травня.
Порушення у метро позначаться на статистиці COVID-19
За підсумками перших днів роботи громадського транспорту, зокрема, й метро, перевізникам слід проаналізувати випадки порушень санітарних норм. Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, інформує Obozrevatel.
Читайте також У Києві запрацювало метро: перші фото
Зараз я не можу сказати, що відбувається в метрополітені, але, якщо там є порушення протиепідемічних заходів, то я думаю, що досить швидко ми це відчуємо на статистиці, яка не дає нам брехати і лукавити,
– повідомив Ляшко.
Маски неправильно носять, – Ляшко
Ляшко наголосив, якщо встановили дотримання певних вимог до роботи транспорту, то їх українцям треба дотримуватись. Мовиться про носіння масок, дотримання соціальної дистанції. Непокоїть МОЗ і неправильне носіння масок в Україні: коли засобами захисту прикривають лише рот, а ніс залишають відкритим.
У МОЗ наголошують, з перевізниками зустрічались і детально пояснювали про вимоги, і усі обіцяли гарантувати їх виконання.
Перевізникам потрібно оцінити все, що сталося, внести корективи і зробити все можливе, щоб запобігти поширенню коронавірусної хвороби. Щоб нам не довелося переглядати ті підходи, які вже введені, і не вводити додаткових обмежень,
– заявив головний санітарний лікар.
Коротко про відновлення роботи метро:
В Україні з 25 травня дозволили роботу метро. Метрополітен запрацював у Києві, Харкові та Дніпрі.
Вимоги до пасажирів метро:
- температура тіла до 37,2, відсутність ознак вірусного захворювання;
- наявність засобу індивідуального захисту;
- дотримання дистанції – не менше, ніж 1,5 метри. Це стосується черг до кас, терміналів самообслуговування, перебування на платформах та у вестибюлях.
Як не заразитись у метро / Інфографіка 24 каналу