Путіна "понесло" другий раз за війну, перший закінчився здачею Херсона, – Шейтельман
Владімір Путін після затишшя почав все частіше з'являється на публіці. У цьому політтехнолог зауважив цікаву деталь – коли минулого разу Путін так часто "виходив у світ" – окупанти втекли з Херсону. Тож, ймовірно, варто чекати нового відступу російської армії.
Про це 24 каналу сказав політтехнолог Михайло Шейтельман. Він наголосив, що Путіна "понесло" і це не вперше за цю війну, а вдруге.
Важливо "Путін втрачає контроль над собою": що зі здоров'ям диктатора та на що може піти його оточення
Може готуватися черговий відхід росіян
За його словами, це другий раз, коли Путін вже 5 днів поспіль виходить на публіку. "В нього раніше вже був такий період під час цієї війни, а закінився він здачею Херсона", – зауважив він.
Тоді Путін так само почав щоденно виходити протягом певного часу і в результаті – вийшли після нього Шойгу з Суровікіним і сказали, що віддають Херсон, а Путін зник,
– заявив Шейтельман.
Політтехнолог зауважив, що тоді, коли росіяни відходили з Херсона, Путін теж погрожував ядерною зброєю. "Він тоді намагався в останній момент "розміняти" Херсон при відступі хоч на щось", – сказав експерт.
Політтехнолог пояснив, що у Путіна починається якась маніакальна стадія, схоже, перед черговим відступом. На його думку, це не випадково, йому (Путіну – 24 канал) стає тривожно, коли доводиться відступати, треба пояснюватися, тому він намагається використати останній шанс.
І зараз дуже схожа ситуація, тому, можливо, очікується і схоже рішення – чергове перегрупування чи "зворотній наступ". Адже ми знаємо від військових, що в принципі десь на Півдні ситуація для росіян дуже складна. Тож, це цілком можливі висновки,
– зазначив Шейтельман.
Дивіться повне інтерв'ю з Михайлом Шейтельманом: відео 24 каналу
Путін збирається домовлятися з Україною
А щодо того, що говорить Путін – то, за словами політтехнолога, це стандартні речі, зокрема – що він буде щось захищати ядерною зброєю, хоча от Херсон чи Лиман він не став захищати, але казав, що це Росія.
"Взагалі у промові Путіна багато важливих та показових речей. Хоча про ядерну зброю – це чергова лякалка, вона не спрацює", – сказав Шейтельман.
Але, як зазначив політтехнолог, була велика новина про те, що Путін взагалі збирається домовлятися з Україною. "Але як і про що? Адже раніше він казав, що України взагалі не має бути, там наркомани захопили владу тощо", – додав він.
А тепер він збирається домовлятися. Як ми розуміємо, ці його слова, що треба враховувати реалії – це стандартне формулювання після "бавовни" на Кримському мосту. Але ці реалії щодня змінюються на нашу користь і Путіну доведеться це враховувати,
– підсумував Шейтельман.
Про що говорив Владімір Путін: останні заяви
- У п'ятницю, 9 грудня, російський президент Владімір Путін вирішив дати пресконференцію для журналістів, на якій почав розповідати про те, що проблем в його армії немає.
- Також Путін підкреслив, що у Росії "все стабільно" на фронті та жодних "питань і проблем" в російської армії та кремлівського командування немає. Варто зауважити, що чомусь російський президент не захотів згадувати про 93 тисячі російських солдатів, які відправились на концерт до Кобзона.
- Крім того, Путіну довелось виправдовуватися за попередні слова і заспокоювати своїх громадян через терміни "спєцоперації". "Що стосується тривалості процесу "СВО" – я мав на увазі тривалість процесу врегулювання, а саме "СВО" йде як має бути", – сказав він.
- А під час саміту в Киргизстані російський диктатор вирішив прямо заговорити про ядерний удар, який може завдати Росія. За його словами, Кремль може внести зміни у свою ядерну доктрину і взяти за зразок "американську стратегію".