Для української армії збирають надпотужний літак Ан-178 – Техніка війни

4 квітня 2021, 20:27
Читать новость на русском

На державному підприємстві "Антонов" розпочалося стапельне складання фюзеляжу першого з трьох транспортників Ан-178 для Збройних сил України. Цей етап будівництва має бути завершений до кінця травня 2021 року.

Якими ще зброярськими новинами запам'ятався тиждень в Україні та світі – дізнайтесь у програмі.

У минулому випуску Військові перевірили якість українського камуфляжу "Хижак" – Техніка війни

Блогери на заводі "Кузня на Рибальському" та артилерійська установка 2С17-2 "Нона-СВ"

Безпілотники Bayraktar TB2 Збройних сил України кілька діб працювали над Тендрівською косою на військово-морському полігоні. Польоти відбуваються в рамках тренувань Військово-морських сил ЗСУ.

У Києві блогери дістались на завод "Кузня на Рибальському", показавши недобудовані катери для ВМС України. Попри охорону, вони змогли потрапити на територію підприємства, у цех та в корпуси.

• На ремонтному заводі у Шепетівці реалізують концепцію радянської самохідної артилерійської установки 2С17-2 "Нона-СВ", поєднуючи артчастину 2С9 "Нона" та шасі БМП.

У Харкові передали Збройним силам України 19 мобільних лазне-пральних комплексів. Захід відбувався в розташуванні Об'єднаного центру забезпечення оперативного командування "Схід".

Зверніть увагу Залишається "совок" і показуха, – Тополя відверто оцінив стан української армії

В Україні локалізують виробництво 370 французьких інженерно-рятувальних комплексних машин для роботи на багатоповерхових будівлях. Про це свідчить підписаний 30 березня протокол між ДСНС та французькою компанією Echelles Riffaud щодо спільного випуску машин на українських підприємствах.

Американська компанія L3Harris Technologies стала головним постачальником засобів захищеного зв'язку для Збройних сил України за наказом головнокомандувача ЗСУ. Продукцію цієї компанії використовують на флоті, встановлюють на комплекси ППО та впроваджують в радіотехнічні бригади.

Бронетранспортер Lazar 3 та крилата ракета Tomahawk Block V

Сербська компанія Jugoimport-SDPR продала Туркменістану бронетранспортери Lazar 3. Деталі контракту не розголошують, але за неофіційною інформацією перша партія налічуватиме 9 одиниць техніки.

Білоруське підприємство "КБ Радар" із етапу розроблення малогабаритної РЛС "Кираса-М" перейшло до випробувального. Комплекс призначений для виявлення БПЛА, що працюють у частотному діапазоні від 400 до 6000 мегагерців на відстані до 3 кілометрів та з визначенням висоти польоту до 1,5 тисяч метрів.

Експериментальний підрозділ королівського флоту Великої Британії отримав автономний катер Madfox. Судно впродовж року пройде низку випробувань, тестуючи морські безпілотні технології в рамках програми зі збільшення використання автономних та безпілотних систем.

Цікаво Російська армія не має переваг над українською, – Овдієнко

ВМС США отримали першу крилату ракету Tomahawk Block V. Цей тип озброєння є модернізованим варіантом крилатої ракети Tomahawk Block IV.

Американська компанія Sikorsky разом з агенцією DAPRA провели випробування системи безпілотного польоту Matrix, встановленої на гелікоптері UH-60 Black Hawk. Тестувальний політ відбувся повністю автономно в режимі безпілотника по заздалегідь встановленому маршруту з уникненням віртуальних перешкод.