Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Сергій Камінський

 • blog_ava
  Техніка війни: Новий пристрій проти безпілотників. Спроба армії РФ знищити себе
  У свіжому випуску програми "Техніка війни" – компанія "ІнтерПроІнвест", що відома своїм автоматом "Вулкан", або "Малюк", розробила новий пристрій для боротьби з безпілотними літальними апаратами супротивника RIFF-P. Російська армія не полишає спроб знищити саму себе. Під час навчань в Астраханській області боєць влучив з протитанкового ракетного комплексу в борт власного танка Т-90А.
  20 вересня , 21:05
 • blog_ava
  Техніка війни: Потужні бронемашини, які доїхали до району бойових дій на Донбасі
  У перші роки військової агресії Росії на сході України відбувся неабиякий спалах розробки вітчизняних бронемашин з колісною формулою 4x4. Детальніше про досвід експлуатації на Донбасі з 2014 року нових броньованих автомобілів – читайте у програмі.
  6 вересня , 20:25
 • blog_ava
  Техніка війни: Ракетний комплекс, якого боїться Москва. Автоматичний гранотомет АГС-17 "Полум'я"
  У випуску програми "Техніка війни. Краще за рік" – українські військові випробовують на полігоні ракетний комплекс РК-360 МЦ "Нептун" – це новинка, яка дуже непокоїть Москву. Відстріл 30-міліметрового станкового автоматичного гранатомета АГС-17 "Полум'я" складно почути з дистанції у 1,5 кілометра. Проте під час боїв у місті він зручний тим, що можна вести навісний вогонь з-за будинків.
  29 серпня , 15:59
 • blog_ava
  Техніка війни: Польська армія отримає ще 2 роти вітчизняних самохідних мінометів
  У випуску програми "Техніка війни. Краще за рік" – інспекція з питань озброєння Міноборони Польщі веде перемовини щодо придбання самохідних міноментів M120K Rak. Купити хочуть 2 ротних комплекти для 18-ї дивізії та 19-ї бригади за понад 127 мільйонів доларів.
  22 серпня , 15:30
 • blog_ava
  Техніка війни: Радянська зброя, яка допомагає протистояти на Донбасі. Нова бойова машина
  У випуску програми "Техніка війни. Краще за рік" – станковий гранатомет СПГ-9 "Спис" був на озброєнні у радянської армії. Однак така зброя досі допомагає протистояти проросійським силам на Донбасі. В Україні виготовляють нову бойову машину. Наразі інформації про неї мало, однак інженери запевнили, що у цій машині все нове: система керування, руху та інші аспекти.
  15 серпня , 21:30
 • blog_ava
  Техніка війни: Посади в "Укроборонпромі" у час пандемії. Школярі-винахідники у військовій сфері
  У випуску програми "Техніка війни. Краще за рік" – через пандемію COVID-19 багато українців залишились без роботи. Запити українців в інтернеті щодо пошуку роботи збільшились на 60%. Журналісти вирішили дослідити, яка ситуація з призначеннями під час карантину в "Укроборонпромі". В Україні є багато талановитих українців, розробки яких можуть впевнено опинитись на виробництвах. Серед них і школярі.
  8 серпня , 21:30
 • blog_ava
  Техніка війни: Як одягаються жінки в армії. Потужні ракетні комплекси "Грім-2" та "Нептун"
  У випуску програми "Техніка війни. Краще за рік" – зараз в українській армії служать 23% жінок, більшість – працівниці ЗСУ, а 11% – військовослужбовці. Якщо в перших цивільний одяг майже не обмежений, то в інших – залежить від того, що видали на складі. Експерт з дизайну військової техніки Денис Сіліч оцінив ракетні комплекси "Грім-2" та "Нептун", які називають одними з кращих у світі.
  1 серпня , 21:16
 • blog_ava
  Техніка війни: Підготовка фронтових медиків до жахіть війни. Вражаючі шпитальні кораблі світу
  У випуску програми "Техніка війни. Краще за рік" – від вигляду травм і поранень фронтові медики-новачки здатні схибити, Для цього їх у тилу готують на тренажерах, що максимально наближають до реальних умов. До боротьби з COVID-19 у світі залучають і військові судна. Дізнайтеся про найбільші та найсучасніші медичні кораблі світу.
  25 липня , 21:30
 • blog_ava
  Техніка війни: Потужна гвинтівка Snipex. Автомат "Малюк" та його нові версії
  У випуску програми "Техніка війни. Краще за рік" – автомат "Малюк" було створено на базі автомату Калашнікова за схемою булл-пап. Він привернув увагу української армії лише з початком війни на Донбасі. Окрім того, досвід війни засвідчив про необхідність антиматеріальної зброї. В Україні є і власні розробки. Про одну з таких – Snipex та її оновлені версії – розповіли у програмі.
  18 липня , 21:30
 • blog_ava
  Техніка війни: Сучасні європейські літаки для МВС. Потужні конвертоплани V-22 Osprey
  У випуску програми "Техніка війни. Краще за рік" – Україна й Airbus Нelicopters підписали контракт на постачання 55 вертольотів. Вони призначені для нагляду за кордоном, виконання поліцейських функцій та цивільного захисту. Конвертоплан, що поєднує можливості літака і вертольота V-22 Ospray, розробляли понад 30 років у штатах компаніями Boeing та Bell. Зараз він перебуває на озброєнні ВМС США.
  14 липня , 16:30
 • blog_ava
  Техніка війни: Чим вражає система "Черепашка". Що вміє робот THeMIS для заміни солдата
  У випуску програми "Техніка війни. Краще за рік" – наземна роботизована система "Чеперашка" має безліч функцій: вона може підвезти боєприпас, відтягнути пораненого, поставити кулемет в дозор, пробратися в місця, куди складно вийти солдату. Наземний робот THeMIS створено в Естонії для заміни солдата на полі бою. Його можна застосовувати і в траспортуванні, і для розвідувальних та ударних функцій.
  4 липня , 21:32
 • blog_ava
  Техніка війни: Потужне озброєння української авіації. Втрати російських безпілотників
  У випуску програми "Техніка війни. Краще за рік" – про кулемети і гармати часто говорять, згадуючи сухопутну техніку, проте авіаційні судна України також тримають напоготові подібні засоби ураження. Кожного року війни на Донбасі Росія втрачає там десятки безпілотників, але про це не йдеться у кремлівських ЗМІ. Ми відслідкували втрати російських ВПС за 2019 рік, а також у збройних конфліктах.
  27 червня , 21:30