Чи зупиняться бойові дії взимку: генерал оцінив потужність та готовність української армії

7 вересня 2022, 20:31
Читать новость на русском

Збройні Сили України роблять усе задля того, щоб наша перемога настала якомога швидше. Наші військові мають значні успіхи на певних напрямках.

Чи зміниться активність бойових дій взимку

Росіяни зараз зазнають чималих втрат, і, невідомо, скільки зможуть протриматися. Водночас цікаво й як довго українці зможуть підтримувати такий високий темп бойових дій. Про це та більше в інтерв'ю 24 каналу розповів колишній командувач військами США в Європі, ветеран війн в Афганістані та Іраку, генерал-лейтенант у відставці Бен Ходжес.

Головне Атака ЗСУ біля Балаклії, ворожий удар по будинку в Слов'янську: головне про 196 день війни

Так, він наголосив, що не знає, як довго українці зможуть продовжувати, однак це треба робити, і всі мають допомогти у цьому аж до перемоги. Ходжес висловив щирі сподівання, що українці вистоять зиму. 

Я вірю, що українці будуть битися всю зиму, що вони не зупиняться взимку і не збираються надати росіянам можливості для відновлення і перепочинку. І бачу, як сьогодні українську армію забезпечують зимовим одягом, амуніцією, щоб вони продовжували боротьбу,
– сказав генерал. 

Ходжес додав, що це ключовий фактор – якщо ваш чобіт уже на горлі росіян, то не давайте їм піднятися. Треба рухатися до перемоги, коли Україна розтрощить ворога, поки має перевагу.

Скільки часу у ЗСУ є на досягнення мети

Деякі експерти кажуть, що в України є 8 тижнів, щоб досягти своєї мети, адже у листопаді активність бойових дій знизиться і обидві сторони чекатимуть до березня, щоб відновити наступальні дії. Ходжес сумнівається у такому розвитку подій. 

Я щойно сказав, що українці битимуться аж до зими. І вони не дадуть росіянам 2, 3 чи 4 місяці, щоб посилити свої позиції. Посилити оборону в Криму, на Донбасі… Не забирайте свій черевик з горла росіян. Потрібно завжди про це пам'ятати,
– наголосив він.

І підкреслив, що ми живемо у 2022 році, а не у 18 чи 19 сторіччі, коли армії зупинялися взимку, оскільки залежали від кількості фуражу для коней.

Інтерв'ю з Беном Ходжесом у відеоформаті: дивіться відео