Смерть Путіна навряд чи: британський полковник розповів, що б змусило Росію завершити війну

20 березня 2024, 07:29
Читать новость на русском

Джерело:

Sestry

Чутки про смерть Владіміра Путіна з'являються регулярно. Водночас виникає логічне питання, чи могло б це змусити Росію зупинити кровопролитну війну проти України.

Своїми думками щодо цього поділився Глен Грант. Підполковника британської армії у відставці та експерта у сфері реформи оборонних та безпекових організацій у Європі спитали, чи могла б змусити Росію зупинити війну смерть кремлівського диктатора – Владіміра Путіна.

Читайте також Найбільший виборчий обман, але не для Китаю: що західні ЗМІ пишуть про "перемогу" Путіна

Путіна може замінити його прихильник

Це складне питання. Наразі ми недостатньо знаємо про відносини між олігархами всередині країни. Але, я думаю, що скоріше на заміну Путіну прийде хтось з його прихильників, адже він усунув решту кандидатів,
– припустив він.

Водночас Грант зауважив, що у минулому траплялися "і дивніші речі". До прикладу, у Москви закінчаться кошти, якщо посилити санкції. І що наслідком цього один долар США коштуватиме у Росії мільйон рублів.

Він нагадав приклад Італії наприкінці Другої світової війни. Тоді у країні ходила рейхсмарка. А свої заробітні плати люди буквально перевозили на тачках, адже банкнот було надзвичайно багато і була у них мінімальна цінність.

Якщо рубль піде цим шляхом, то в Росії могло б щось змінитися. Але поки що цього не сталося, і наразі не схоже, що станеться,
– зазначив він.

Глен Грант наголосив, що необхідно зробити значно більше, щоб Росію змусити підняти білий прапор. Водночас він додав, що намагається бути реалістом, але не має сумнівів, що ми здобудемо перемогу. Втім, потрібно буде докласти ще дуже багато зусиль для цього.

Росія намагається побудувати коаліцію як протидію Заходу

  • В Інституті з вивчення війни опублікували новий звіт. У ньому зауважили, що Росія намагається побудувати коаліцію з Іраном, КНДР і Китаєм. Її мета – протидія Заходу.
  • За словами оглядачів Інституту, прагнення Кремля зміцнити політичні та дипломатичні двосторонні відносини з Пекіном, використання двосторонніх відносин з Іраном і Північною Кореєю у військових цілях – приклад "блокового мислення". Саме у ньому представники Росії та Китаю звинувачують США.
  • Як зазначають оглядачі, Кремль використав війну проти України задля налагодження двосторонніх відносин, а також створення коаліції держав на противагу Заходу. Це вважається центральним аспектом зовнішньої політики Росії.