Як бізнесу допомогти енергосистемі України: 5 порад для підприємців
Джерело:
ДТЕКРосія продовжує обстрілювати енергетичну інфраструктуру України. Щоб допомогти фахівцям стабілізувати електромережу, кожен бізнес, як і звичайні громадяни, може підтримати енергетиків, використовуючи ресурс розумно та помірно.
Після останнього масованого ракетного удару росіян, ситуація в енергетичній галузі нашої держави залишається складною – по всій країні відбуваються відключення світла. У київському представництві ДТЕК дали 5 порад, як підприємці можуть долучитися до стабілізації енергосистеми України.
Читайте також Як спілкуватися з колегами і клієнтами під час війни: 6 важливих порад
Як бізнес може підтримати енергосистему країни
У ДТЕК зазначили, що для стабілізації енергосистеми НЕК "Укренерго" вимушена запроваджувати стабілізаційні відключення електроенергії у різних областях країни. Зокрема, з 10 жовтня застосовуються тимчасові обмеження постачання ресурсу.
При цьому, добровільне скорочення споживання електроенергії бізнес-клієнтами допоможе стабілізувати роботу української енергосистеми після масованих російських ракетних ударів.
Так, виконуючи 5 простих порад, бізнеси можуть допомогти енергетикам уникати аварійних ситуацій через перенавантаження у мережі та забезпечити нормальну роботу енергетичної системи країни. Для цього потрібно:
- обмежити підсвітку вивісок та вітрин;
- зменшити використання електроенергії офісами;
- якомога менше використовувати енергоємні прилади, зокрема принтери;
- знизити яскравість освітлення торгових залів й оптимізувати систему клімат-контролю;
- зменшити використання фасадної реклами та екранів.
До слова, у ДТЕК підкреслюють, що ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень та кількість відключених клієнтів. Наразі це – найкраща підтримка енергетиків, які у цілодобовому режимі роблять усе можливе, щоб кожен мав вдома світло.
Нагадаємо, що 15 листопада Росія здійснила наймасованішу ракетну атаку по Україні. Ворог випустив 96 ракет різного типу, 77 з яких вдалось збити українській ППО. Проте, решта снарядів пошкодили 15 об'єктів критичної інфраструктури нашої держави.
Зверніть увагу! Убезпечити IT-інфраструктуру, захистити дані компанії та клієнтів, працювати звідусіль та мати доступ до робочих завдань 24/7 дозволяють хмарні технології. Київстар Бізнес рекомендує: використовуйте інструменти глобальної платформи Azure для організації бізнес-процесів, зберігання, бекапу та відновлення даних, роботи з IT-рішеннями, аналітики і розробки програмних продуктів. А також працюйте в командах і над спільними завданнями та приєднуйтесь до зустрічей в онлайн завдяки Office 365.