Після останнього масованого ракетного удару росіян, ситуація в енергетичній галузі нашої держави залишається складною – по всій країні відбуваються відключення світла. У київському представництві ДТЕК дали 5 порад, як підприємці можуть долучитися до стабілізації енергосистеми України.

Читайте також Як спілкуватися з колегами і клієнтами під час війни: 6 важливих порад

Як бізнес може підтримати енергосистему країни

У ДТЕК зазначили, що для стабілізації енергосистеми НЕК "Укренерго" вимушена запроваджувати стабілізаційні відключення електроенергії у різних областях країни. Зокрема, з 10 жовтня застосовуються тимчасові обмеження постачання ресурсу.

При цьому, добровільне скорочення споживання електроенергії бізнес-клієнтами допоможе стабілізувати роботу української енергосистеми після масованих російських ракетних ударів.

Так, виконуючи 5 простих порад, бізнеси можуть допомогти енергетикам уникати аварійних ситуацій через перенавантаження у мережі та забезпечити нормальну роботу енергетичної системи країни. Для цього потрібно:

  • обмежити підсвітку вивісок та вітрин;
  • зменшити використання електроенергії офісами;
  • якомога менше використовувати енергоємні прилади, зокрема принтери;
  • знизити яскравість освітлення торгових залів й оптимізувати систему клімат-контролю;
  • зменшити використання фасадної реклами та екранів.

До слова, у ДТЕК підкреслюють, що ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень та кількість відключених клієнтів. Наразі це – найкраща підтримка енергетиків, які у цілодобовому режимі роблять усе можливе, щоб кожен мав вдома світло.

Нагадаємо, що 15 листопада Росія здійснила наймасованішу ракетну атаку по Україні. Ворог випустив 96 ракет різного типу, 77 з яких вдалось збити українській ППО. Проте, решта снарядів пошкодили 15 об'єктів критичної інфраструктури нашої держави.