"Час іде, Росія на Україну не нападає": Кремль звинуватив США та Велику Британію у вигадках
Джерело:
телеграм Марії ЗахаровоїСкандальна представниця МЗС Росії Марія Захарова цинічно заявила, що США та Велика Британія начебто самі вигадали "російську загрозу". Це буцімто зробили задля "героїчної боротьби".
Речниця МЗС країни-агресорки Захарова заявила, що Штати та Велика Британія замислили "провокацію", аби потім "оголосити про перемогу". "Дісталося" від прокремлівської пропагандистки й Євросоюзу. За словами Захарової, він відстоює свою "сферу впливу".
Зауважте Розмовляли про Україну: Байден зідзвонився з Макроном
Час іде, Росія на Україну не нападає. Розрахунок британців, які замовили цю "музику" США і приєдналися до них, зрозумілий: самі вигадали "російську загрозу", самі зібралися на "героїчну" боротьбу з нею, щоб потім зробити провокацію та голосно оголосити про свою "перемогу",
– заявила Захарова.
У ЄС звернулися до Росії
- Тим часом саме Росії нагадали, що поняттю "сфери впливу" немає місця у ХХІ столітті.
- Європейська безпека – неподільна.
- Країну-агресорку закликали до діалогу без ульматумів.
Росія продовжує нарощувати війська
- У Пентагоні 31 січня заявили, що Росія продовжує збільшувати війська на кордоні з Україною.
- Станом на 4 лютого Росія підтягнула свої С-400 у Білорусі до кордонів України та Польщі. Зенітний ракетний комплекс С-400 "Тріумф" привезли на полігон у Брестській області.
Катастрофа для Росії, – Байден про ймовірний напад Путіна: дивіться відео
Допис Захарової:
Чергові міркування про долі Європи у блозі Жозеппа Борреля від 30 січня цього року підтвердили мої давні підозри, що блог живе власним життям, а сам глава європейської дипломатії, можливо, навіть не знає, які дивовижні тексти розміщують від його імені.
У черговому творі розвиваються відомі психоделічні фобії західних ЗМІ щодо "російської агресії проти України".
Однак час іде, Росія на Україну не нападає. Розрахунок британців, які замовили цю "музику" США і приєдналися до них, зрозумілий: самі вигадали "російську загрозу", самі зібралися на "героїчну" боротьбу з нею, щоб потім зробити провокацію і голосно оголосити про свою "перемогу".
Тут тобі і можливість відвернути увагу від своїх політичних криз, і шанс злити мільярди на озброєння "незміцнілих демократій", і спосіб відродити імідж "непереможних" після афганського провалу.
Щодо Євросоюзу, то ми, власне, і не сумнівалися, що він не є об'єктивною стороною в українському конфлікті. Відстоює свою сферу впливу, застовблену ще у 2013 році, коли у Брюсселі, не гребуючи коштами та переступивши через заперечення законного уряду країни, відчайдушно продавлювали асоціацію України з Євросоюзом.