Росіяни панічно шукають снаряди і вже не можуть вести тривалу війну високої інтенсивності, – ГУР

1 листопада 2023, 20:44
Читать новость на русском

Окупанти видихаються і не можуть воювати так само, як робили це на початку повномасштабного вторгнення. Особливо гостро в них стоїть проблема "снарядного голоду".

Про потенціал російської армії розповів 24 Каналу представник ГУР МО Андрій Черняк. 24 Канал підготував великий матеріал про військові спроможності окупантів на осінь 2023 року, читайте його за посиланням.

Дивіться також Представник ГУР Черняк розповів, як має воювати Україна проти Росії

Військова допомога з-за кордону Росії не допоможе

На думку Черняка, ані пхеньянські, ані тегеранські "пакунки" зі зброєю не допоможуть росіянам переламати хід бойових дій. Нині ініціатива на боці України. Допомога нашій країні із Заходу більша, ніж те, що можуть надати росіянам країни-парії.

Росіяни звикли воювати, коли є "артилерійський вал". Тому, коли почалася серйозна нестача снарядів, Шойгу та Путін вирішили пошукати "союзників", які могли б бодай частково компенсувати цю прогалину.

Вести довготривалу війну саме високої інтенсивності ворог уже не здатен. Так, росіяни ще мають потенціал для ведення ефективної оборонної війни, що вони й роблять зараз. Утім, наголошую, наше завдання – не дати агресору жодного шансу на перепочинок. Ворог мусить постійно перебувати у стресі від втрат, нервувати, боятись і робити помилки, аж доки не посиплеться остаточно,
– додає Черняк.

Дивіться також Загроза переходу до позиційної війни – серйозний виклик: Залужний назвав 5 пріоритетів

Росія випрошує боєприпаси у Північної Кореї

  • "Кошмарити" Україну обстрілами стало складніше. Окупанти економлять ракети, запускаючи безпілотники, які змінюють напрям руху і виснажують нашу ППО. На думку Андрія Юсова, торік Суровікін виснажив запаси Росії, бездумно випускаючи по Україні багато ракет за один раз.
  • Експерти давно помітили, що КНДР люб'язно приймає у себе російські кораблі, які потім ідуть у порти Далекого Сходу з військовим вантажем. Днями розвідники з Південної Кореї підтвердили, що Росія отримала від КНДР понад мільйон артилерійських снарядів. Тісне "спілкування" почалося з серпня 2023 року.