Чому путін так поспішає з "референдумами": Фейгін пригадав момент, коли все пришвидшилось

29 вересня 2022, 22:15
Читать новость на русском

На тлі ядерних погроз цілому світу, росіяни пришвидшили процеси псевдореферендумів. Марк Фейгін припустив, що таке кваплення пов'язане із тим, що кремлівський диктатор не одержав підтримки на саміті ШОС.

Про це 24 каналу розповів російський правозахисник Марк Фейгін. Він також зазначив, що для такого поспіху є певні причини, головна – ці псевдореферендуми і "приєднання" до росії окупованих територій, викликана ситуацією на фронті.

Читайте також Відповідь буде миттєва, – Данілов про шоу з "приєднанням" регіонів України до росії

Марк Фейгін каже, що окупанти все ж вважали, що можуть дотягти до зимових холодів і деокупації цих територій не трапиться. "Після Харківської операції зі звільнення, окупанти зрозуміли, що їм потрібно поспішати", – каже він.

У разі, якщо ЗСУ звільнять правий берег Херсону або ж звільнятимуть Луганщину, то вони вирішили, що "приєднання" цих територій допоможе росіянам вразити Захід, аби наші партнери тиснули на нас і ми погодились сісти за стіл перемовин,
– додає правозахисник.

Невдачі росії у Самарканді могли пришвидшити події із "референдумами"

"А ще одна причина не така очевидна – якось все пришвидшилось після саміту у Самарканді (ШОС). Мабуть, путін розраховував отримати якусь підтримку від азійських союзників. І, здається, що він нічого не досяг", – припускає Фейгін.

Тому, на думку російського правозахисника, йому потрібно було форсувати події: сюди й мобілізація, пришвидшення "референдумів" тощо.