Як протирати пил, аби він не з'явився вже наступного дня
- Для ефективного прибирання пилу слід використовувати вологу серветку з мікрофібри та протирати поверхні зверху вниз.
- Пил потрібно прибирати після пилососіння підлоги та не забувати про важкодоступні місця, такі як вентиляції та люстри.

Іноді здається, що від пилу позбутися неможливо. Здавалося б, ви щойно його протерли, а вже за день він знову з'являється на поверхнях. Швидше за все, ви робите кілька помилок під час прибирання.
Навіть після найретельнішого прибирання, першим з безладу повертається пил. Та, на щастя, є кілька хитрощів, як позбутися пилу на тривалий період. Про це 24 Канал повідомляє з посиланням на Livingetc.
Читайте також Найкращий спосіб позбутися безладу вдома: як працює "метод виселення"
Пил неймовірно легкий, тож він просто ширяє й потрапляє в кожен закуток. Однієї митті все видається чистим, а наступної – ви знову помічаєте усюди пил. Якщо ви не знаєте правильного способу та інструментів для очищення, вам буде важко повністю видалити його,
– сказала клінер Ронда Вілсон.
Помилки у протиранні пилу
Найпершою причиною того, що пил так швидко з'являється після прибирання, є використання неправильних інструментів під час прибирання. Головне – ловити пил, а не просто розсіювати його з однієї поверхні на іншу.
Деякі серветки для прибирання або щітки для пилу залишають маленькі ворсинки на поверхнях. Суха тканина просто роздмухує пил, а не позбувається його. Саме тому завжди потрібно використовувати вологу серветку з мікрофібри.
Як правильно протирати пил / Фото RDNE Stock project, Pexels
Також важливо протирати поверхні з верху до низу, щоб пил не осідав на вже чистих ділянках. Крім того, пил потрібно протирати вже після того, як ви пропилососите підлогу.
Інша помилка у прибиранні стосується уникання важкодоступних місць. Якщо не протирати пил з вентиляцій чи люстр, то він осідатиме й на інших поверхнях.
Також важливо мити килимки, адже на них осідає велика кількість пилу.