Туристів послали в зону бойових дій: в ISW оцінили логістичні наслідки удару по Кримському мосту
Джерело:
ISWАтака на Кримський міст матиме подальші наслідки для російської логістики на Півдні України. Міст проходить уздовж однієї з двох наземних ліній зв’язку, що підтримують південне угруповання військ Росії, а інший маршрут проходить через окуповані Донецьку, Запорізьку та Херсонську області.
Про це заявили в американському Інституті вивчення війни. На думку аналітиків, російські туристи, які втікали з окупованого Криму, ускладнили трафік і російську логістику з півострова в тилові райони Запорізької та Херсонської областей.
Зверніть увагу Як відповість Путін на удар по Кримському мосту: військовий експерт сказав, чого чекати
Які логістичні наслідки удару по Кримському мосту
Експерти вважають, що атака 17 липня на Кримський міст матиме подальші наслідки для російської логістики на Півдні України. Російська окупаційна влада перенаправила цивільний транспорт з окупованого Криму до Росії через окупований Південь України, а російські джерела повідомили про значні затори у Джанкойському районі та окупованій Херсонській області в бік Мелітополя.
Російські туристи, які втікали з окупованого Криму ускладнили трафік і російську логістику з Криму в тилові райони Запорізької та Херсонської областей. Окупаційна влада попросила цивільних осіб розглянути альтернативні шляхи евакуації, щоб пом’якшити безпосередні проблеми з транспортом,
– зазначили в ISW.
Як раніше повідомляли аналітики, Кримський міст і військові райони в окупованому Криму є законними військовими цілями для українських сил під час їхнього захисту від повномасштабного російського вторгнення та окупації України.
На думку експертів, триваюча нездатність російського уряду перевести російське суспільство на воєнний стан матиме значний вплив на російську логістику, оскільки трафік з туризму до окупованого Криму блокує російську логістику на Південь України в розпал українського контрнаступу.
Кримський міст проходить уздовж однієї з двох наземних ліній зв’язку, що підтримують південне угруповання військ Росії, а інший маршрут проходить через окуповані Донецьку, Запорізьку та Херсонську області. Цей єдиний маршрут матеріально-технічного забезпечення, що залишився, тепер є єдиною точкою відмови для постачання великої кількості механізованих російських сил на Півдні України, необхідних для протистояння українським контрнаступам.
"Проте, російські та окупаційні чиновники продовжували рекламувати окупований Крим як туристичний напрямок, однак закликаючи російських цивільних проїжджати через зону бойових дій, а не радити їм уникати її, як це зробив би відповідальний уряд", – наголосили в ISW.
Як повідомляв ISW раніше, російська окупаційна влада нещодавно намагалася пом’якшити проблеми з дорожнім рухом лише через збільшення російського туризму через Кримський міст. Владімір Путін навіть наказав використовувати російські військові засоби для переправлення туристів через Керченську протоку. Деякі російські "воєнкори" також припустили, що атака на Кримський міст не повинна зменшити постійний туристичний потік.
Вибух на Кримському мосту: останні новини
- Після вибухів на Кримському мосту з тимчасово окупованого півострова почали масово тікати росіяни. Місцями вже утворилися затори до 25 кілометрів.
- У мережі з'явилися фото Кримського мосту після вибухів з іншого ракурсу. Пошкодження гарно проглядаються навіть на фото з супутника.
- До речі, Путін провів нараду щодо Кримського мосту, на якому 17 липня стався вибух. Диктатор чекає пропозицій щодо підвищення безпеки на Кримському мосту.
- До того ж кремлівський диктатор продовжив мантру пропагандистів, мовляв, вибух на Кримському мості це якийсь "теракт", за який буцімто відповідальний Київ.