Військовий експерт Юрій Федоров зауважив, що нічого особливо нового Путін вигадати не може, щоб "помститися" за зруйнований Кримський міст. Про це він розповів 24 Каналу.

Важливо Знову зламали улюблену іграшку Путіна: як удар по Кримському мосту ускладнить життя Росії

Мають 10 – 20 "Калібрів"

Всі військові інструменти, які росіяни мають, за виключенням ядерної зброї, вони вже використали.

Відповідь Путіна буде пов'язана зі збільшенням масштабів застосування ракетних ударів по військових об'єктах на території України, а також по населених пунктах. Росіяни продовжать завдавати ракетних, авіаційних ударів, а також використовувати дрони. Проте в цьому нічого особливого немає,
– підкреслив військовий експерт.

Чим може відповісти Путін на пошкодження Кримського мосту: дивіться відео

Навіть без цих зловісних розпоряджень Путіна окупанти били по території України практично всією зброєю, яку вони мали. Нічого принципово нового російський диктатор вигадати не може, тому що цього у нього немає.

"Якщо росіяни мають 10 чи 20 ракет "Калібр", вони їх випустять по Україні. Але взяти звідкись 100 таких ракет, вони не мають можливості. І їхні виробничі потужності для виготовлення такої кількості "Калібрів" не пристосовані", – наголосив Юрій Федоров.

Вибухи на Кримському мосту: що відомо

  • Вночі 17 липня трапилась "бавовна" на Кримському мосту, через що міст зазнав серйозних пошкоджень. Одна пролітна частина автошляху мосту має потужні руйнування, що унеможливлює її відновлення. Також постраждало залізничне полотно.
  • Через вибухи вночі Кримський міст був перекритий. Згодом відновився рух залізницею, проте автомобільна частина мосту досі закрита.
  • В Україні відреагували на атаку на Кримський міст. Так, представник ГУР Андрій Юсов процитував слова очільника ГУР Кирила Буданова: "Кримський міст – конструкція там зайва". Також він додав, що через його пошкодження в окупантів виникли проблеми з логістикою.
  • Водночас джерела у Службі безпеки роз'яснили, що завдання ударів по Кримському мосту була частиною вдалої спецоперації СБУ та Військово-морських сил України. Атаку було здійснено за допомогою надводних дронів.