Самі пробили "діру": політтехнолог пояснив причини кризи пального в Росії
У країні-агресорці криза пального. З Росії навіть заборонили експорт бензину та дизелю, адже він зник. Тепер те, завдяки чому жила ця країна, вивозити не можна.
Та усе через те, що росіяни почали красти паливо та вивозити за кордон нелегально. Про це 24 Каналу заявив політтехнолог Михайло Шейтельман, зауваживши, що так робили, аби не платити мито. До слова, ціни на пальне в Росії значно зросли.
Дивіться також Санкції запроваджені, але чи працюють вони: що відбувається з доходами агресорки
"На папері він є, а по факту – немає. Людина звикає до якогось заробітку і компанія ґрунтується на якомусь заробітку. Щоби заробляти хоч якісь гроші, треба продавати значно більше, ніж раніше", – сказав політтехнолог.
Так окупанти стали нелегально продавати пальне і бензин "утік між пальців".
Які причини кризи пального в Росії: дивіться відео
Самі винні
Росіяни самостійно відкрили "дірки" на кордоні. Певний час країна-агресорка намагалася зробити так, аби на нижньому рівні посадовців на митниці не можна було давати хабарі. Так ці "дірки" на кордоні затикали великими зарплатами, соціальною допомогою, а когось просто саджали.
А коли ввели санкції, у країну-агресорку треба було провозити багато чого нелегально. Так на кордонах знову з'явилися "дірки". Тепер через них бензин і витікає.
Ти не можеш так: "зараз "дірка", а завтра – не "дірка". Тут ми контрабандимо, а тут – ні". Так не буває у житті. От тепер у них бензин "утік". Завтра намагатимуться врятувати бензин, щось інше перекоситься. Це ручне керування. А коли ручне керування, система завжди йде у рознесення,
– зауважив Шейтельман.
У Росії проблеми з пальним
- У країні-агресорці нестабільні ціни на пальне. Росіяни жаліються на нестачу палива у деяких регіонах.
- Російські ЗМІ повідомили про заборону експорту бензину та дизеля. Мовляв, це нібито допоможе стабілізувати ситуацію на внутрішньому ринку та знизить ціну для людей.
- Дефіцит палива впливає на російських аграріїв. Тепер у них значні проблеми щодо забезпечення горючого на період осінньо-польових робіт. Критичної ситуації через це в Росії може не бути. Однак те, що ціни на пальне стрімко зросли, серйозно б'є по добробуту російського населення.