Мар'яна Чечелюк з Маріуполя нарешті разом із коханим, якого звільнили з полону: щемливі фото
- Владислав Андріанов, боєць "Азову", пережив теракт в Оленівці. У Росії йому присудили 25 років колонії. Він був звільнений під час останнього обміну полоненими.
- Мар'яна Чечелюк, 24-річна слідча з Маріуполя, часто писала про коханого у соцмережах і брала участь в акціях Free Azov. Вона провела 25 місяців у полоні і повернулася у травні.
- Мар'яна поділилася спільними фото з Владиславом після його повернення.
Джерело:
Мар'яна ЧечелюкВладислава Андріанова звільнили під час останнього обміну полоненими. Він боєць "Азову" та пережив теракт у Оленівці, росіяни присудили йому 25 років колонії. У бункерах "Азовсталі" пара була разом.
У соцмережах 24-річна слідча Національної поліції з Маріуполя Мар'яна Чечелюк часто писала про коханого, викладала спільні фото, зроблені до війни. Також брала участь в акціях Free Azov. У полоні вона провела 25 місяців і повернулася у травні – з упевненістю, що коханий вже вдома.
До теми "Вдома": з полону звільнили коханого поліцейської з Маріуполя Мар'яни Чечелюк
Мар'яна Чечелюк показала спільні фото з коханим
У сторіз можна побачити лаконічні світлини ніг і переплетених рук, проте не тільки. Наприклад, вона виклала фото Владислава, коли він тільки приїхав в Україну. А ще – сповіщення про те, що коханий повернувся, яке їй надіслали. І, звісно, наприкінці є спільне фото закоханих.
Повернення Владислава Андріанова / Фото з інстаграму Мар'яни Чечелюк
Іще варто згадати відео, як дівчині надійшов лист від Владислава. Відповідний ролик вона виклала в сторіз.
Мар'яна Чечелюк читає лист від коханого: дивіться відео
У червні Мар'яна виклала в себе на сторінці пост зі словами, що полон – це не тільки друга війна, а навіть гірше.
Я знаю, що таке бути голодним і не мати можливості поїсти. Я знаю, що таке хотіти пити та збирати слину, щоб зробити ковток "води". Я знаю, що таке вмирати від холоду та не мати можливості зігрітися. Я знаю, що таке жити в страху та не мати можливості захиститися… Я знаю, що таке вірити у спасіння, і водночас вмирати від усвідомлення непотрібності. Я знаю, що таке бажати покінчити життя самогубством, але згадувати, що на тебе чекають і ти Мусиш Жити! Полон – це поле бою, тільки без зброї, без можливості врятуватися та Вижити. Полон – гірше війни, Війна закінчиться, а Ми можемо не встигнути вже повернутись…
– ішлося в дописі.
Цікаво! У Координаційному центрі пояснили, чому Росія почала обмінювати "Азов".