В Одесі пролунали вибухи під час повітряної тривоги
У Одесі вдосвіта 17 вересня пролунали вибухи. Країна-окупант могла атакувати регіон дронами та ракетами. Військові повідомляли про роботу ППО.
У Одеській області повітряну тривогу оголосили орієнтовно о 4:57, вибухи пролунали орієнтовно після 6 години 17 вересня. Перед цим Повітряні сили ЗСУ попереджали про загрозу атаки, пише 24 Канал.
Дивіться також З аеродрому "Оленья" злетіли Ту-95МС: ракети вже у повітряному просторі України
У Одесі пролунали вибухи
Суспільне повідомило, що вибух в Одесі пролунав орієнтовно о 6:07 17 вересня.
Буквально за декілька хвилин до цього, орієнтовно о 5:57 17 вересня Повітряні сили ЗСУ заявили, що крилаті ракети змінили курс та прямують у напрямку Одещини.
Орієнтовно о 6:04 речник Української добровольчої армії Південь та голови Громадської ради при Одеській ОВА Сергій Братчук повідомив, що йде бойова робота Сил оборони.
Нічого не знімати, не викладати,
– закликав Братчук.
Голова Одеської ОВА Олег Кіпер закликав місцевих мешканців перебувати в укриттях під час повітряної тривоги.
Чим ворог атакував Одещину
Повітряні сили ЗСУ орієнтовно о 5:05 попередили, що у напрямку Одеської області рухався ворожий дрон.
Сили оборони півдня повідомили, що дрон був на півдні Одеської області. Вони пояснили, що місцеві мешканці можуть чути звуки бойової роботи сил оборони.
Нагадуємо, найкраще – бути в укриттях і не інформувати ворога, знімаючи та викладаючи фото/відео. Дякуємо за віру і розуміння,
– звернулись до людей військові.
До речі, відбій повітряної тривоги пролунав у Одеській області орієнтовно о 6:43 17 вересня.
З аеродрому "Оленья" злітали Ту-95МС
- Повітряні сили ЗСУ попередили орієнтовно о 00:54 17 вересня про зліт орієнтовно 7 бортів Ту-95мс з аеродрому "Оленья". У випадку бойового вильоту – ракети могли атакувати Україну орієнтовно о 4 – 5 годині 17 вересня.
- Вже о 4:29 військові оголосили про ракетну небезпеку в східних та південно-східних областях. Згодом – на Одещині.
- Після цього військові фіксували групу ракет зі сходу у південно-західному напрямку, далі – на межі Харківської та Дніпропетровської областей. Вони рухались у західному напрямку. Згодом небезпека була у напрямку Кременчука, Черкащини, Умані, Одещини, Миколаєва, Вінницької області.