"Стареньку свою не бачив 9 місяців": показали щемливе відео про повернених з полону

3 квітня 2023, 20:50
Читать новость на русском

Джерело:

КШППВ

Українська влада продовжує працювати над тим, щоб якомога більше наших людей повернулися з додому. У мережу виклали зворушливе відео з тими, кого вдалося звільнити з полону.

Двохвилинний ролик не залишить абсолютно нікого байдужим. Він показує нам українців, котрі місяцями були у лапах росіян, а тепер мають можливість бути знову тут, вдома. Їх повернули додому 3 квітня 2023 року.

Тим часом Вчать українську, ріжуть сало на Корані, одягають форму ЗСУ: як ІПСО росіян межує з божевіллям

Дідусь хоче побачити "свою стареньку"

Один з героїв ролика – дідусь. Він зауважив, що передовсім хоче знайти сина свого. Також хоче "стареньку свою подивитися". З нею він не бачився упродовж 9 місяців, тож хвилюється, чи жива вона ще.

Чоловік розповів, що до полону росіяни нагрібали усіх, попри вік. Бранцями були навіть ті, кому виповнилося 75 років. Попри свою непросту долю, він наголосив, що добро переможе зло. Це слід пам'ятати кожному з нас.

Повернені з полону українці розповіли про свої плани: дивіться відео

Інший герой ролика розповів, що був полоненим упродовж 2,5 місяця. Чоловік розповідає, що бути бранцем окупантів дуже тяжко. Але йому вдалося це витримати та пережити.

Дякую, що мене повернули. Я дуже-дуже щасливий. (Найбільше хочеться побачити – 24 Канал) рідних, дружину,
– додав він.

Як зауважили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, повернення з полону – те, чого чекають цілу вічність. І коли цей день настає, він буквально змінює життя бранців. До людей повертаються світло та радість, а зцілюють їх любов і турбота. У штабі додають, що варто "бути завжди готовими до цього дня".

Повернули з полону 12 українців

  • Зауважимо, що з полону 3 квітня вдалося повернути 12 українців. Мовиться про 10 військових і 2 цивільних.
  • Що стосується оборонців, то вони належать до солдатського та сержантського складу. Їх захопили у полон, зокрема, під час боїв під Бахмутом, сіл Опитного та Оріхово-Василівки на Донеччині та неподалік Кремінної та Червонопопівки на Луганщині.
  • Двоє цивільних – мешканці села Липці Харківської області та Маріуполя. Вони були заручниками путінського режиму.