"Припинення вогню по енергетиці вже почалось": в Кремлі здивували заявою
- Переговори між США та Україною, а також між США та Росією в Саудівській Аравії завершились домовленістю про заборону ударів по енергетичній інфраструктурі України та Росії.
- Кремль заявив, що домовленість про припинення вогню по енергетиці на 30 днів вже розпочалась, тоді як у Білому домі повідомили, що працюють над реалізацією заборони ударів по енергетичних об'єктах.

В Саудівській Аравії завершились переговори між США та Україною, а також між США та Росією. Міністр оборони Рустем Умєров повідомив, що вдалось домовитись про заборону ударів по енергетичній інфраструктурі України та Росії.
Водночас в країні-агресорці повідомили, що припинення вогню по енергетиці вже почалось і триває тиждень. Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на російські телеграм-канали.
Дивіться також Умєров назвав ключові результати переговорів між США та Україною
Кремль вигадав свій результат переговорів
В Кремлі повідомили, що домовленість Росії та США щодо припинення вогню по енергетичній інфраструктурі на 30 днів розпочалась ще з 18 березня.
Тим часом в у Білому домі написали, що в результаті переговорів з Росією домовились розробити заходи для реалізації домовленості Дональда Трампа і Владіміра Путіна про заборону ударів по енергетичних об'єктах Росії і України.
Цікаво! Президент України Володимир Зеленський заявив, що домовленості, які було досягнуто на переговорах в Саудівській Аравії, можуть набути чинності одразу після офіційної заяви з боку США. За його словами, "віри росіянам немає", однак Україна буде конструктивною.
Нагадаймо, що Зеленський також підсумував переговори та повідомив, що в позиціях України та Росії є розбіжності. Так, п'ятий пункт в українсько-американській заяві стосуватиметься повернення дітей, полонених військових і цивільних, у російській – питань портів і транспортування агропродукції.
Президент України додав, що росіяни прагнуть домогтися допомоги з боку американської сторони Росії у транспортуванні їх агропромислового сектору, їхньої агропродукції, тобто йдеться про питання портів, тарифів тощо.