Проблем дуже багато, – аналітик сказав, з якими труднощами стикаються Сили тероборони

21 січня 2022, 16:43
Читать новость на русском

В Україні набув чинності закон про нацспротив, який передбачає започаткування Сил тероборони. Наразі є кілька проблем, з якими їм довелося зіткнутися.

Про це розповів старший аналітик громадської організації "Повернись живим" Антон Муравейник в ефірі 24 каналу. Втім, є сподівання, що їх розв'яжуть вже найближчим часом. 

До теми Добровольцям тероборони дозволили використовувати мисливську зброю

"Зараз насправді проблем дуже багато. Це нормально, тому що будь-який перехідний етап у реформуванні характеризується певним періодом невизначеності", – заявив аналітик. 

Про які проблеми мовиться 

За словами Муравейника, зараз найбільшими труднощами для тероборони є брак ресурсів: фінансових та матеріальних. Також є певна проблема з комунікацією. 

Зверніть увагу! Юрій Галушкін заявив, що Сили територіальної оборони на 100% забезпечені стрілецькою зброєю та боєприпасами.

Як розповів Муравейник, важливою ціллю реформування тероборони є набуття спроможності якнайшвидше розгорнути підрозділи.

В ідеалі мають бути підрозділи, які розгорнуться з резервістів за перші 1 – 2 доби. Це якраз те, до чого має прагнути військово-політичне керівництво.

Антон Муравейник

Старший аналітик громадської організації "Повернись живим"

Аналітик назвав проблеми, з якими стикаються Сили тероборони: дивіться відео


Сили тероборони в Україні: що відомо

  • В Україні є 25 бригад територіальної оборони. Зокрема, у кожному обласному центрі.
  • Загалом туди планують залучити приблизно 80 тисяч резервних бійців та ще 10 тисяч офіцерів-контрактників.
  • Командувач Сил тероборони Юрій Галушкін розповів, що посадові особи вже призначені й визначили місця дислокації. У кожній бригаді сформована необхідна кількість батальйонів.
  • Через інформацію про можливий наступ Росії на Україну, у Києві різко зросла кількість добровольців, які хочуть вступити у лави тероборони.