Не визнають, але спілкуватись доведеться: чому Захід зберігає контакт з Путіним

19 березня 2024, 21:48
Читать новость на русском

В Білому домі відреагували на "переобрання" Владіміра Путіна на так званих президентських виборах. У США зазначили, що це є "реальністю", і Вашингтону доведеться "мати справу із цією реальністю".

Також в США наголосили на тому, що попри "перемогу" Путіна, вибори не були стовідсотково чесними. Політтехнолог Борис Тизенгаузен сказав 24 Каналу, що західні країни не будуть вітати очільника Кремля з цією подією.

Читайте також Найбільший виборчий обман, але не для Китаю: що західні ЗМІ пишуть про "перемогу" Путіна

Наступає "фінальна ера" Путіна

Водночас США та інші західні держави будуть змушені мати справи з Путіним. Попри ставлення до очільника Кремля, він є тим, хто тримає "ядерну валізу".

Путін з "ядерною валізою" – це загроза, тому доведеться з ним спілкуватися,
– наголосив політтехнолог.

Зверніть увагу! Путіна привітали з "перемогою": глава Китаю – Сі Цзіньпін, КНДР – Кім Чен Ин, Індії – прем'єр Нарендра Моді, Білорусі – Алєксандр Лукашенко. А також лідери Венесуели – Ніколас Мадуро та Нікарагуа – Даніель Ортега та інші.

Для Путіна наступає "фінальна ера". Він сподівається, на думку Тизенгаузена, що буде правити до 2036 року, але судячи з того, скільки "прилетіло" за два роки "чорних лебедів", він може не досидіти у кріслі президента до кінця свого терміну.

До того ж в економіці Росії є проблеми – вона "перегріта" воєнними замовленнями. Індія відмовляється від закупівлі частини російської нафти. Китай хоча й здійснив рекордну закупівлю нафти у Росії, але для того, щоб врятувати Путіна через проблеми з Індією. Водночас Пекіну потрібно рятувати власну економіку, з якою також є проблеми. Тому допомагати Москві власним коштом ніхто не буде.

"Саме через це активізувалася тема переговорів. Сі Цзіньпін збирається їхати до Європи, зокрема до Еммануеля Макрона, щоб домовлятися", – зауважив Борис Тизенгаузен.

Реакція Заходу на "перемогу" Путіна на так званих виборах

  • Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван назвав результати голосування на президентських виборах в Росії "передбачувальними". Путін, за його словами, ув'язнив конкурентів, а деякі трагічно загинули. Однак, на його думку, реальність є такою, що Путін – президент Росії, через це "США повинні мати справу із цією реальністю".
  • У МЗС Німеччини не будуть називати Путіна президентом Росії. Представниця уряду Крістіане Хоффман, додала, що "Росія зараз є диктатурою", а Путін здійснює в ній своє авторитарне правління. Також вона засудила голосування на окупованих територіях України.
  • Іронічно відреагував на результати виборів в Росії міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський. Він зазначив, що, мовляв, "розчарувався" у Путіні, адже очікував, що він здобуде "щонайменше 101% голосів".