Байден загнав Путіна у пастку, і це дуже важливо, – Піонтковський
Сполучені Штати дозволили Україні бити по території Росії, попри постійні ядерні погрози з боку Кремля. У відповідь на ухвалення цього рішення Владімір Путін змінив ядерну доктрину.
Найближчими днями вирішиться доля не тільки цієї війни, а взагалі історії XXI століття, сказав 24 Каналу російський публіцист зі США Андрій Піонтковський. За його словами, це або закінчиться пшиком й відступом США, або буде викритий шантаж російського диктатора.
До теми У Кремлі реально запанікували: дозвіл на удари по Росії показує Путіну одразу 2 речі
Диктатор у пастці
Владімір Путін допоміг Вашингтону ухвалити рішення про надання ЗСУ дозволу на удари по території Курської області – тригером стали північнокорейські війська у центрі Європи.
Важливо, що це рішення ухвалене після кількох місяців ядерного шантажу. Росіяни й доктрину змінювали 10 разів,
– мовив Піонтковський.
Крім того, є військова частина. Адже буде дуже приємно й важливо знищити 10 тисяч північнокорейців, які зараз перебувають на території Росії. Можливо, нові не прийдуть.
Джо Байден загнав Путіна у пастку з його ядерним шантажем. Мені здається, що це набагато важливіше, ніж знищення 10 тисяч військових КНДР,
– додав російський публіцист із США.
Він вважає, що Путін не піде на ядерну війну, адже він також загине. Проте цей крок з боку США змушує Путіна відповісти чимось, але поки Росія мовчить.
Важливо! У Пентагоні заявили, що немає ознак підготовки Росії до застосування ядерної зброї в Україні, попри риторику погроз.
До слова, навіть Китай звернувся до країн світу щодо ядерної безпеки. Там закликали "всі зацікавлені сторони" зберігати спокій і стриманість. І, звісно, рухатися до деескалації та "зниження стратегічних ризиків шляхом діалогу та консультацій".
За словами представника Китаю, Пекін не змінив та не планує змінювати свою позицію щодо війни в Україні. Китай закликає всі сторони до розмови та хоче "і надалі відігравати конструктивну роль у цьому напрямку".
Зауважимо, зміни в російській ядерній доктрині, нещодавно затверджені Владіміром Путіним, радше є формальними. Рішення щодо застосування ядерної зброї у будь-якому разі залежить від нього, а не від доктрини.
Тим часом західні країни продовжують підтримувати Україну, передаючи їй сучасні озброєння, необхідні для створення справді вигідних умов для будь-яких потенційниї переговорів з Росією.