Путін загнав Росію в ізоляцію, – Огризко про розмову глави Кремля з Байденом

1 січня 2022, 08:40
Читать новость на русском

Розмова Джо Байдена та Володимира Путіна стала черговим приводом для пропаганди заговорити про так звану перемогу. Проте позиція Заходу щодо Кремля незмінна – Росії можуть загрожувати серйозні санкції.

Про це в ефірі 24 каналу розповів міністр закордонних справ України 2007 – 2009 років Володимир Огризко. За його словами, згода США на перемовини з Росією не означає, що Путін отримає, що хоче.

Зверніть увагу Байден говорив Путіну про два шляхи відносин США з Росією, – Білий дім

Захід згуртувався проти Росії

Наразі весь Захід згуртувався проти Москви. Володимир Огризко зазначив, що нема на Заході країн, які б навіть так званим слабким голосом виступили за Путіна.

Путін загнав Росію в зовнішньополітичну ізоляцію. 

Володимир Огризко

Міністр закордонних справ України 2007 – 2009 років

За словами ексглави МЗС України, російська пропаганда уже святкує перемогу, мовляв, Путін змусив Байдена до перемовин, проте це далеко від істини. 

Проте щодо пересічного російського громадянина, який вірить в "скрєпи" – пропаганда безумовно використовуватиме слова про "перемогу".

Зауважте Після розмови Байдена і Путіна: Туреччина сподівається на зняття напруги біля України

"Не перейти червону лінію, яку Байден ще раз накреслив, у нього (Путіна – 24 канал) вистачить розуму. Якщо не у Путіна, то у його військових, які добре розуміють, що таке військова операція", – сказав Володимир Огризко.

Огризко про розмову Байдена та Путіна: дивіться відео

Розмова Путіна з Байденом: коротко

  • Ввечері 30 грудня Володимир Путін та Джо Байден провели телефонну розмову, яка тривала приблизно годину.
  • Важливо, що розмова президентів США та Росії відбулася на тлі нестабільної ситуації навколо України та загрози нападу з боку росіян. Водночас у Раді нацбезпеки та оборони повідомили, що українці можуть "відпочивати та святкувати спокійно".
  • Джо Байден, під час телефонної розмови 30 грудня, озвучив Володимиру Путіну два шляхи подальшого розвитку відносин між країнами. Перший – це шлях дипломатії, який веде до деескалації ситуації на Сході України, а другий – стримування Росії, економічні заходи зокрема.