Росія готується блокувати та знищувати цивільні судна: в ОК "Південь" розповіли про плани ворога
Терористи ведуть підготовку до блокування та знищення цивільних суден у Чорному морі. Агресор вкотре намагається абсурдно звинуватити Україну.
Росія буде вдаватися до провокацій. Про це в ефірі національного телемарафону повідомила керівниця Об'єднаного пресцентру сил оборони та охорони Півдня Наталія Гуменюк, пише 24 Канал.
Дивіться також Морський рекет: Росія вдається до підступних методів, щоб вибити Україну із зернового ринку
Агресор створюватиме реальну загрозу для цивільних суден
Цілком ймовірно, що намагаючись переконати всіх у пануванні в Чорному морі, Росія буде вдаватися до провокацій. Створюватиме загрозу або реальну небезпеку для цивільних суден під іншими прапорами, звинувачуючи в цьому Україну,
– наголосила Наталія Гуменюк.
Зауважила, що попередня підготовка окупантів полягала у тому, що вони неодноразово заявляли, що Україна атакувала різними дивними засобами, на кшталт підводних, надводних дронів, морських їхні кораблі.
"Тобто вони (росіяни – 24 Канал) створювали думку у суспільстві про те, що Україна агресивна і може атакувати будь-які судна в Чорному морі", – підкреслила керівниця пресцентру.
Додала, що спочатку загарбники провели навчання за сценарієм ймовірної атаки на цивільне судно: як це буде розвиватися, який простір займе, резонанс отримає. Тож очевидно, що агресор приміряється до тих провокацій, які вже спланував.
Читайте також "Відповідь буде": країни застерегли Росію не атакувати їхні кораблі в Чорному морі
Корабельне угруповання ворога у розширеному форматі
Ворог готує корабельне угруповання. Воно представлене у розширеному форматі. Цього тижня наші захисники не спостерігали менше, ніж 14 ворожих кораблів у Чорному морі, а це досить багато.
"Це теж говорить про підготовку, майбутнє задіяння них у цих провокаціях. Про те, як вони вчиняють провокації у Чорному морі, свідчить весь нашого спостереження за ними від міжнародних навчань "Сі Бриз" до будь-яких інших провокацій, навколо тих самих самохідних бурових установок, які працювали на шельфі Чорного моря", – підсумувала Гуменюк.