Російська авіація активізувалася, а в море вийшло повно кораблів, – Кім

2 грудня 2022, 13:34
Читать новость на русском

Джерело:

Віталій Кім

Українцям слід бути готовими до можливого масованого ракетного удару з боку Росії. Про активність ворожої авіації та суден в акваторії Чорного моря повідомив Віталій Кім.

В Україні зберігається загроза можливих масованих ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі. Підозрілу активність ворога виявив глава Миколаївської ОВА Віталій Кім. За його словами, окупанти підняли у небо авіацію, а також вивели у Чорне море ракетоносії.

Читайте також Імовірність висока, він може бути дуже масованим, – у ЗСУ розповіли про загрозу нового удару

Наскільки серйозна загроза атаки

Наголошуємо, що ворог надзвичайно підступний. Тож, щойно лунає сигнал про повітряну тривогу – негайно ж вирушайте до укриття. Там варто перебувати доти, поки не буде відбою.

Об 13:08 глава ОВА повідомив, що росіяни намагаються здійснити "жалюгідні спроби продемонструвати, що у них усе добре". За його словами, ворог вивів в акваторію Чорного моря безліч суден. Але особливої уваги заслуговують ракетоносії. Кім зазначив, що на них лише 12 ракет типу "Калібр".

Журналіст Андрій Цаплієнко перерахував, які судна ворог вивів в акваторію Чорного моря. За його словами, з Севастополя з 08:25 по 12:20 вийшли:

  • ракетний катер "Молнія";
  • фрегат "Адмірал Ессен" з 8 "Калібрами";
  • малий протичовновий корабель проєкту 1124;
  • підводний човен проєкту 636.3;
  • великий десантний корабель проєкту 1171 "Орськ";
  • великий десантний корабель проєкту 775.

Кораблів багато, втім, ракет на них всіх лише 12,
– підкреслив він.

Це наштовхує на думку, що росіяни таки зіштовхнулися з серйозними проблемами, пов'язаними з оснащенням. Але тішитися зарано, адже під час самих атак ракетоносії можуть виводити у море, а потім знову відправляти на базу.

Ще через 10 хвилин він повідомив, що на зліт відправили три стратегічні бомбарбувальники-ракетоносії Ту-95. Невдовзі у телеграм-каналі monitor зазначили, що рейс повітряних суден може бути як тренувальним, так і бойовим. Тож закликали орієнтуватися на сигнали повітряної тривоги.

Напередодні у Міноборони наголосили, що стратегічні цілі росіян залишилися без змін. За словами Ганни Маляр, окупанти атакуватимуть енергетичну систему, завдаючи ударів по інфраструктурних об'єктах.

Варте уваги – у Росії впав винищувач МіГ-31: дивіться відео