Наприкінці березня Українська «фабрикантка» Єва Бушміна стала новою учасницею дівочої групи. На здивування самих продюсерів «Віа Гри» – «система» працює. Костянтин Меладзе, який ще є і автором усіх пісень групи, каже: «Колектив став своєрідною театральною трупою, актори змінюється, а суть та «посил» залишається, і ми виграєм».
7 студійних альбомів, близько 30 відео кліпів, виступи далеко за межами СНД, і все це у різні часи з різними учасницями. Немає сенсу згадувати усіх білявок-чорнявих-рудих цього «унікального» колективу, лише – найяскравіших.
Почну з самого початку. Учасниця першого складу Альона Вінницька зараз ображається, коли її асоціюють з «Віа грою». Та як не крути, вона стала відома завдяки цій групі, а не свої спробам на телебаченні. Звичайно, пізніше Вінницька та її чоловік Олексій приклали максимум зусиль, або сольна партія Альони заграла на рівні з «Віа Грою». З початку Альона була прости «віагрівськіх штучок», мовляв талант це не короткі спідниці, але з часом напевно, зрозуміла, що таке тіло, як у неї гріх не показувати. Скоро приміряла на себе наряди під стиль «рок» і в ньому і залишилась.

А от Анна Седакова, навпаки скрізь зазначає, що вона екс-учасниця «золотого» складу жіночої групи. Дівчина навіть нещодавно книжку написала з порадами зі зваблення чоловіків, де також не забула згадати свою першу сходинку на музичному олімпі. Можливо Аня просто розуміє, що на плаву вона залишилась виключно завдяки популярності у «Віа грі».
Ще одна не менш неординарна співачка Вера Брежнева. Зараз вона і співає, і програми телевізійні веде, і у фільмах знімається. Може не все в неї виходить, але це їй не завадимо вдруге стала мамою. Продюсери групи Костя Меладзе та Дмитро Костюк хоч сьогодні заберуть дівчину назад «у сім’ю», але обидві сторони розуміють, що Вєрі добре і у самостійному плаванні.
А от справжня «родзинка» «Віа гри» усіх часів - Надія Мейхер-Грановська протрималась без «віагрівської дози» 3 роки, і …повернулась. За цей час вона встигла народити сина, випустити книгу віршів, попрацювати на телебаченні та зайнятись оперним співом. Але шлейф «найсексуальнішої», «чорненької з «Віа Гри» не загубився, і вона тепер знову на своєму місці, і як бачимо комфортно почувається.
А от Світлана Лобода стала, напевно є однією з найяскравіших учасниць, та у рамках групи не втрималась і пів року. Тісно було дівчині на сцені, тому вже 6 років випускає сольні платівки, знімає найепатажніші та відверті відео-кліпи. А ще минулого року на «Євробачення» з’їздила. Хоча повернулась не з тим результатом, на який розрахоувала, але у Європі по собі слід залишила.
Ще одна не помітна дівчина - Христина Коц-Готлиб, що найменша протрималась у «Віа Грі», але скандального характеру вистачило на усіх. У співачки Христина не подалась, напевно тверезо оцінила свої вокальні данні, а поїхала на конкурс краси, і минулого року представила Україну на «Міс Всесвіт».
Хтось називає «Віа гру» - кузня наречених, хто «фабрика» красунь. Але як показує практика, кожен бере все, що йому треба…і йде своєю дорогою. Наприклад, Тетяна Котова – «Міс Росія 2006»,

що була «минулою блондинкою» - до березня 2010, зізналась, що у групі вона навчилась співати(!), через що вона дуже вдячна як продюсерам, так і групі.
Теперішній склад «Віа Гри» - Надія Мейхер-Грановська, Альбіна Джанабаєва та Єва Бушміна. Ніхто не сперечається, що нова учасниця Єва талановита та неординарна, але от яким буде клімат у групі, залежатиме не від творчих талантів дівчини. Навіть якщо не брати до уваги різницю у віці 8-10 років, співачці доведеться відстоювати свої інтереси перед та поза камерами. І як вона себе поставить, побачимо лише через деякий час. Попереду на новий склад чекає великий тур не лише СНД, але й Америки та Східньої Європи, який буде приурочений 10-ти річчя групи.
Хто все ж таки переможе, можна буде побачити, наприклад на черговій зміні у складі театрально-музичної трупи «Віа Гра»:)


фото: http://www.via-gra.ru/

http://glamurchik.tochka.net/